Özel Arif Aybar Tıp Merkezi Ankara’nın Keçiören ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Arif Aybar Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Ayvalı, Ayvalı Cd. 47/A-B, 06010 Keçiören/Ankara

Telefon : 0312 326 63 00

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 08.30-18.00 / Cumartesi: 09.00-15.00 / Pazar: Kapalı

Özel Arif Aybar Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Arif Aybar Tıp Merkezi
Yorumları

Özel Arif Aybar Tıp Merkezi Şikayetleri

Mustafa esen Ulusal-3 ay Önce

Arif bey ayvalı da daha öncede iki yerde polikliniği ve muayenehanesi vardı 20 -25 sene öncesi şimdilerde böbrek taşkırma da yapıyordu bir dönem yorum yapmıyorum

Çağlar Uzunali-bir yıl önce

Danışmaya bir tane saygısız kadın koymuşlar. Siz daha kapıyı açıp içeri girmeden buyrun ne için geldiniz gibisinden haşlıyor insanı. Daha sonra mezoterapi hakkında bilgi almak istiyorum dedim. Yok bizde mezoterapi dedi. Ee dedim kapıda reklam panosunda yazıyor. Pandemi yüzünden yapmıyoruz diyor. O kadar antipatik bir kadın ve kuruluş görmedim. Çok net diyorum 4 doktorla Ankara’nın en berbat sağlık kabini burası.

VEDAT KOÇ-4 yıl önce

kesinlikle tavsiye etmiyorum birtane bayanı koymuşlar oraya siz randevu alıyorsunuz o gün doktor ayarlıyorlar muayene oluyorsunuz…. yoksa gittiğiniz an doktor bulamazsınız orada bekleyeceksiniz onlar doktora haber veriyor doktor başka yerden gelip size bakıyor. taş kırdırma olayı fiyasko teknisyen olan kişi sizi cihaza bağlıyor siz put gibi kımıldamadan yatmanız gerekiyor tabi teknisyen de dışarı çıkıyor 5 dk ya bi gelip ayarı yükseltip tekrar gidiyor sizde acılar içinde kalıyorsunuz ama kımıldamayacaksınız diye de laf yiyorsunuz o acıya gel de kımıldama. ayrıca yapılan işlemlerin de sonuçları size verilmiyor orada kalması gerekiyormuş alıp ta başka bir yere doktora gösterme şansınız yok yani verdiğiniz parayla işlem görüyorsunuz en doğal hakkınız olan işlem sonuçlarını size vermiyorlar ( rötgen sonucu.ultrason sonucu gibi.) bu sonuçları alamazsınız. boş bi yer inanmayan varsa gidip ıssız tıp merkezini göre bilir sekreterden başka kimse yok temizlikcisinden doktoruna kadar kimseleri göremezsiniz

Betul T.M.-2 yıl önce

Muayene olduktan sonra sistemlerinde sorun vardi ve il degisikligi yaptigim icin gidip recetemi alamadim. Uc kere telefon edip sordugumda sorunun giderilemedigini ogrendim. Benim icin elden recete verebileceklerini soylemelerine ragmen aradan zaman gectigi icin ilaclarimi yeniden yazmayacaklarini soylediler. Kendi sorunlarini ve sorumsuzluklarini baskalarina yukleyen kurum! Dr lar icin kotu bir sey diyemeyevegim ama danisma tam bir felaket! Hele oradaki bayan!!!!

Enes Alemdar-bir yıl önce

Bakkal dükkanından daha beter bi yer tıpın t si orada yok zaten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir