Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Özel Ankara Umut Hastanesi Ankara’da bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir özel hastanedir. bu hastaneden hizmet almak için öncelikle randevu oluşturmanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz hastane detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Özel Ankara Umut Hastanesi Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Özel Ankara Umut Hastanesi Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Özel Ankara Umut Hastanesi DoktorlarıÖzel Ankara Umut Hastanesi BölümleriÖzel Ankara Umut Hastanesi NeredeÖzel Ankara Umut Hastanesi Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres : Barbaros, Bülten Sk. No:44, 06700 Çankaya/Ankara

Telefon : 03124663838

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

E-Posta :  [email protected]

Özel Ankara Umut Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Özel Ankara Umut Hastanesi Doktorları

Prof. Dr. Ümit ÖZYURDA Kimdir

Kalp ve Damar Cerrahisi

Prof. Dr. Davut AKTAŞ Kimdir

Kulak Burun Boğaz

Prof. Dr. Nadir BARINDIK Kimdir

Kardiyoloji

Op.Dr. Kemal OĞUZ Kimdir

Üroloji

Op.Dr. Mevlüt Melih BAŞARAN Kimdir

Kalp ve Damar Cerrahisi

Prof. Dr. Adil ÇULCUOĞLU Kimdir

Nöroloji

Dr. İntigam KHALILOV Kimdir

Acil Servis

Dr. Ramina JAVED Kimdir

Acil Servis

Uzm. Dr. Ayça TANRISEVEN Kimdir

Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Uzm. Dr. Fikriye Merve TATLIDEDE Kimdir

Psikoloji

Doç.Dr. İsmail KIRBAŞ Kimdir

Radyoloji

Uzm. Dr. Mehmet Ali AKDENİZLİ Kimdir

Mikrobiyoloji Uzmanı

Prof. Dr. Ahmet Altay ŞAHİN Kimdir

Göğüs Hastalıkları

Uzm. Dr. Serhasan BOZOKLU Kimdir

Genel Cerrahi

Uzm. Dr. Akif ŞAHİN Kimdir

Dahiliye (İç Hastalıkları )

Op.Dr. Erkin GONCA Kimdir

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Uzm. Dr. Nüvit BİRGİLİ Kimdir

Kadın Sağlığı ve Hastalıkları

Dyt. Ecem Buse ULU Kimdir

Beslenme ve Diyetetik

Prof. Dr. Mehmet ARSLAN

Kalp ve Damar Cerrahisi

Prof. Dr. Ali Yücel ERK Kimdir

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Prof. Dr. Mustafa BAŞBOZKURT Kimdir

Ortopedi ve Travmatoloji

Uzm. Dr. Necla AKDENİZLİ Kimdir

Biyokimya Uzmanı

Uzm. Dr. Öner TATAR Kimdir

Ortopedi ve Travmatoloji

Uzm. Dr. Serdar YILMAZ Kimdir

Ortopedi ve Travmatoloji

Fzt. Özen AYDIN Kimdir

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Ankara Umut Hastanesi Yorumları

Özel Ankara Umut Hastanesi Şikayetleri

Sefa Gönen – 2 ay Önce

22.12.2021 de ameliyat oldum , çalışanlarına Ortepedi doktorlarına Fizyoterapiste çok teşekkür ederim , 2. Kattaki hemşire hanımlara ayrıca çok teşekkür ederim, düşük yıldız ve puan verenler kesinlikle egoist insanlardır diye düşünüyorum.

Emal Özen – 3 ay Önce

Annem 07.01.2022ameliyat oldu dizinden 3 gün hastanede gayet güzel davrandilar serap hanima öncelikle teşekkür ederim 2 kat bulunan tüm hemşireler bilgisi ve yaklasimlari güzeldi. Okadarkotu yorumları okuyarak geldim fakat gayet resepsiyonda dan kat daki görevlilere kadar herkes elinden geldiği kadar ilgili ve güler yüzlü her şey için tekrar teşekkürler:)

Betül Aydın – 4 ay Önce

Doktorundan hemşiresine hastanedeki tüm çalışanlar 18 yaşın altında gibi ve dolayısıyla oldukça acemi ve yakışıksız davranıyorlar, belki gerçekten de acemiler. Hastalanıp gittim serum takıldı ama şikayetim devam ettiği için rapor istedim doktor kurmanbek tazhiyev beni işten kaytarmakla suçladı sonra da 40 dk bekletildim raporun yazılıp imzalanması için yani serum daha kısa sürmüştü öyle söyleyeyim.

Sevilay Yalçın – 4 ay Önce

09.12.2021 tarihinde mastektomi ve meme protezi ameliyatı oldum.Buradan Doktorlarım Dr.ömer Ekin ve Dr.Bilgehan sonbaharda Asistan Hasan Beye ilgi alaka ve emeklerinden dolayı teşekkür ederim.Hepsi dalinda oldukça uzman kişiler.Allah hepinizden razı olsun.Ve 5.kat servis hemşireleri Sümeyye hanım Berna hanım Berfin hanım ve isimlerini hatırlayamadığım diğer hemşire arkadaşlarım sizler tanıdığım en güzel en naif,mesleğini layıkıyla icra eden cok güzel insanlarsınız.Ilgi alakanız ve o güler yüzünüz için sonsuz teşekkürler.Hepinizin eline emeğine sağlık.Ayrıca hastane 5 yıldızlı otel konforunda tertemiz hijyenik bir hastane.Kesinlikle çok memnun ayrıldım.yolu düsen herkese hiç düşünmeden tavsiye ederim.

Hatice Balkay – 1 yıl Önce

9 Kasım 2020’de Pazartesi günü Samsun’dan Ankara’ya geldim. Göğüs boşluğumdaki tıp dilindeki Mediastendeki kist dolayısıyla ameliyat olmam gerekiyordu. Samsun’daki doktorlar bu ameliyatın çok riskli olduklarını söylediklerinden dolayı Ankara’da bu konuda çok tecrübeli olan çok değerli hocamız Prof Dr Adem Güngör’e muayene olmak için geldim. Hocamız aynı gün beni muayene ettikten sonra bu kistin açık cerrahi ile derhal çıkarılması gerektiğini söyledi. Ameliyat olmak için yine aynı gün Ankara Özel Umut hastanesine yatırıldım. Ertesi gün adı geçen hastanede hocamız Prof Dr Adem Güngör tarafından ameliyat edildim. Bir gece yoğun bakımda kaldıktan sonra servise alındım. 13 Kasım 2020’de de taburcu edildim. Bu çok zorlu süreçte başta çok değerli hocamız Prof Dr Adem Güngör’den ve Özel Umut hastanesinden çok memnum kaldım. Özellikle değerli hocam Adem Güngör’ün hastaya olan yaklaşımı, babacan tavırları, moral desteği bana inanılmaz güç verdi. Hocamız gerçekten 4/4’lük bir insan ve bir hekim. Beni 4 ilâ 5 gün gibi kısa bir sürede ameliyatımı yapıp sağlığıma kavuşturdu. Kendisine hayatımı borçluyum ve ona sonsuz minnettarlığımı dile getirmek istiyorum. Ayrıca bu süreçte Ankara Özel Umut hastanesinin servis hemşirelerinden, hasta bakımından, yoğun bakımından son derece memnun kaldım. Böyle riskli bir ameliyatı pandemi sürecinde başarıyla gerçekleştiren Prof Dr Adem Güngör’e ve hastanenin sağlık personeline sonsuz teşekkür ediyorum. İnsanların hastaneye gidip muayene olmaktan çekindiği böyle bir pandemi döneminde hastanenin steril kalmasını sağlamak ve hastaları şifayla taburcu etmek gerçekten çok zor bir iş. Özel Umut hastanesinde corona’ya yakalanmadan ameliyatımı olup şifa ile taburcu oldum. Hastalarını enfekte etmeden ameliyat edip şifa ile taburcu eden Ankara Umut hastanesini Steril hastane olarak kabul ediyor ve kutluyorum.

Ramazan Gün – 4 ay Önce

Kbb doktoruna gitmek gibi planınız varsa uzak durunuz adam sorduğun sorulara cvp vermemek için duymazdan geliyor 😂 ve emin olmadığı testler yüzünden corona teşhisi koyuyor 😂 şaka gibi bi gündü randevu saatine kadar boşuna beklememiş kapısında diyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir