Özel Ankara Umut Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Ankara Umut Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Barbaros, Büklüm Cd No:72, 06680 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 466 38 38

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Ankara Umut Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Ankara Umut Hastanesi Yorumları

Özel Ankara Umut Hastanesi Şikayetleri

Fatma Gurler-3 ay önce

5 şubat 2022 tarihinde eşimi dahiliye uzm. Akif Şahin hocamıza muayene için götürmüştük. Halsizlik ve göğüs ağrısı şikayetleri vardı. Hocamız kan testleri ve kalp ve akciğer muayene sinden çok memnun kaldık. Çok bilgili, Güler yüzlü , samimi, merhametli ve alçak gönüllü, başarılı bir hekim kendisi. Verdiği ilaçlarla ve diyetlerle eşimin sağlığı düzeldi. Böyle kaliteli bilgili ve hastalarıyla ilgili bir hekim kadrolarına aldıkları için Umut Hastanesine teşekkür ediyorum.

Beyaz kelebek User-2 hafta önce

Kemal Oğuz hocam babamın prostat ameliyatını gerçekleştirdi, sorunsuz atlattık çok şükür. Hemşireler de çok iyi. Bazen gece saatlerinde ufak tefek aksaklıklar olabiliyor.

serdar bicakci-2 ay önce

Acil sonda takılması gereken babamı götürdüm. Acil servis doktoru idrar yapamayan babama önce idrar tahlili yapmamız gerekiyor dedi. Tamamen para tuzağı bir yer. Tavsiye etmiyorum.

Tanju Yildirim-2 hafta önce

Kardiyoloji doktoru uzman Muhammed Kemal Kahyalar babamın çok kritik anjiyosunu başarıyla stent ve balon yaparak başarılı bir şekilde işleme tamamlamıştır kendisine çok teşekkür ederim emeğinden dolayı ayrıca 1 kat ve 2 kattaki hemşirelerin güler yüzlü olmasına çok teşekkürlerimi sunuyorumBeğenPaylaş

Serkan gönen-3 hafta önce

Damaryolu açmayı bilmeyen personeller gece acilde duruyor. Basit bir durum gibi gözükebilir ama ciddi sonuçları olabilecek bir durum. Tecrübesiz personel illa ki olacaktır ama tek başına bırakılamaz burası bir sağlık merkezi?!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir