Özel Ankara Magnet Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Ankara Magnet Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Mebusevleri, magnet hastanesi, Anıt Cd. Tandoğan No:12, 06580 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 212 80 80

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Ankara Magnet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Ankara Magnet Hastanesi Yorumları

Özel Ankara Magnet Hastanesi Şikayetleri

Ezgi Bayramoglu-4 hafta önce

Eskiden beri gidiyorum. Burası da bitmiş . 2 puanı doktorun ilgisinden veriyorum. Verdiğim paranın hiç bir önemi yok. Ancak gideceklere kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kan almak için yönlendirildim, bekletildim benden sonra gelen benden önce kan aldırıp gitti . Keşke bekletilseydim de o kanı hiç aldırmasaydım ayrı mesele. Hemşire (?) damarımı bulamadı defalarca damar yolu açmaya çalıştı, o kadar canımın yanması da cabası. Bildiğiniz kolum delik deşik şu an. Yazık günah. İyi araştırın, sağlığınız her şeyden önemli. Böyle işini bilmeyen insanların barındığı yerlere para vermeyin. Daha ötesi sağlığınızı riske atmayın

Merve Incekoca-5 ay önce

Kadın doğum uzmanı Ahmet şahbaz hocamıza muayene oldum. Tedavisinden cok memnun kaldım. Hocamiz ve hemşiresi özlem hanımın ılgisi ve güler yüzlü yaklaşımları icin cok teşekkür ederim. Magnet hastanesi gerçekten çok iyi hizmet veriyor.

Selahattin Cetiner-3 hafta önce

Kayınvalidem muayene oldu, biopsi ve endoskopi yapıldı, tahliller istendi hepsini yaptırdık. Ayın birinde alınan biopsi ayın dördünde laboratuara gönderilmiş, biz sonuçları aldığımızda bunu görüyoruz. her sorduğumuzda sonuçlar çıkmadı dendi. ancak, çıktığı söylenip gittiğimizde 10 günü geçtiği için doktora gösterebilmek ve yorumunu alabilmek, reçete yazdırmak için tekrar muayene üçreti istendi, İtiraz ettik, doktora reçete yazdırabilmek için mecburen ödemek zorunda kaldık. Hasta hakları temsilcisine yönlendirdiler, bulabilene aşk olsun, nedense katları dolaşmaktan bir türlü yerinde bulamadık. Bizimle birlikte dört hasta şikayetci kapısında bekliyordu. Allah düşürmesin diyeyim artık.

Nehir Celik-5 ay önce

hastamiz koah hastasi 4 gundur sevkle bu hastaneye yönlendirildik.4 gun boyunca yaninda refakatcı olmasının yasak olduğu söylenen hastamızı bıraktık ve geldik.Hastamizla goruntulu konustugumuzda bir terslik olduğunu anladık ağladığında ve hemen yanına gittik.4 gündür gelen yemekleri yiyemedigini ve bundan dolayı hastaya neden yemiyorsun bile demeyecek kadar ilgisiz olduklarını, ilk girdiği günkü çarsaflarının takılı olduğunu son dakika refakatcısı geleceğini öğrence apar topar değistirildigini,telefonla goruntulu konusma yapmak istedigimizde onceden aman guzel seyler soyleyin diye uyarildiklarini ogrendik hastamızdan.Ayrıca hastamız koah hastası balgam cıkartarah rahatlayacak bir hasta ve bunu bilmelerine rağmen amca yeter artık deyip tepki göstermeleri kadar kötü bir tavır olamaz.Bu nasıl bir zihniyet!!! Biz oraya iyilessin diye koturdugumuz hastamızın anlattıkları bizi şaşkına çevirdi.Meslek etiğini geçin bunu ahlaki hesabını nasıl vereceksiniz.0 olsa 0 veririm 1 puan bile çok Kesinlikle bu hastaneyi şifa kapısı olarak görmeyin kesinlikle…

funda kuru-2 ay önce

Pazartesi akşamı eşimin rahatsızlığı nedeniyle acil servise geldik.O gün burada çalışan özellikle hemşire Melisa ve acil doktoru Eda Hanım’a gösterdikleri candan ilgi ve özen için çok teşekkür ederim.Her ikisi de aynı zamanda mesleklerine hakim , ne yapmaları ve nasıl yapmaları gerektiğini bilen elemanlar.Eşime yapılan ilk müdahaleden sonra Şehir Hastanesine ambülansla sevk edildik. Hemşire Melisa Hanım da gelerek orada gerekli bilgileri verdi.Şehir Hastanesindeki uzman doktor” size zamanında ve gerekli müdahale yapılmış ve tehlikeyi atlatmışsınız “dedi. Magnet hastanesinin değerli elemanları ,inşallah değeriniz biliniyordur. Selam ve sevgilerimle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir