Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Aşağı Öveçler, 1332. Sk. No:15, 06460 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 473 88 55

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 08.00-18.00 / Cumartesi: 08.00-13.00 / Pazar: Kapalı

Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi Yorumları

Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi Şikayetleri

semra Coskunca-bir ay önce

Risus danışmanlıktan aldığım check up hizmeti için bugün hastaneye gittim. Özlem hanımcım, Gizem hanım ve Semra hanım çok ilgilendi sağolsunlar. Emeği geçen tüm ekibe teşekkür ederim. Göz doktoru Ali bey işinin ehli ve harika bir doktor. Ama benim özel teşekkürüm kadın doğum doktoru Handan hanım ve Safiye hemşireye. Çok ilgili ve mükemmelsiniz Handan hocam. Herşey için teşekkürler…

Hande Kozok-5 ay önce

Check-up paketi kapsamında geldim. Semra Hanım ve Gizem Hanım’a ilgileri ve profesyonellikleri için sonsuz teşekkürler. Hem oldukça güleryüzlüler hem de son derece çözüm odaklı ve hızlı bir şekilde ilgilendiler bizimle. Hastanenin çok kalabalık olduğu zamanlarda çok beklemeden işlemlerinizin yapılması için ellerinden geleni yapıyorlar. Böylesine pratik ve dinamik bir ekip oldukları için stresli olabilecek bir süreç sorunsuz bir şekilde geçti. Sağ olun, var olun. Ayrıca görüştüğümüz doktorlar da oldukça başarılı ve hepsi anlaşılır bir şekilde bilgi veriyor. Özellikle ultrason konusunda ekibi tebrik etmek istiyorum. Son derece detaylı ilgileniyorlar ve asla aceleye getirmiyorlar.

Fatma Biltekin-5 ay önce

Merhabalar birkaç gün önce annemin chekup işlemi için hastanenize geldik. Hastanenin o soğuk ve kasvetli havasını güleryüzü ve sıcakkanlılığı, espritüel yaklaşımıyla hastayı rahatlatmaya çalıştığını farkettiğim dahiliye doktoru Hüseyin Şimşekli hocama teşekkürlerimi iletmeden geçemeyeceğim. Kendisinden hizmet almaya devam etmeyi düşünüyorum lakin böyle güler yüzlü pozitif drlere çok az rastlanıyor teşekkürler hocam

Ebru Ebru-4 ay önce

Bugün Risus Danışmanlık Özlem Hanım’ın önerdiği check up kapsamında annemin tüm tetkikleri yapıldı. Tıp Merkezine girdiğiniz andan beri sizi güleryüz ve ilgiyle karşılıyorlar. Check up süresince Gizem ve Selma Hanım muayene ve tetkiklerin tüm aşamasında anneme refakat ederek tüm işlemlerin yalnızca 1,5 saatte tamamlanmasını sağladılar. Başta güleryüz ve ilgisini esirgemeyen Özlem Hanım, Gizem Hanım ve Selma Hanım olmak üzere tüm Cerrahi Tıp Merkezi çalışanlara teşekkür ederim.

RUHAN TALU-3 ay önce

Hastaneden genel olarak hep memnun kaldık. Kbb, nöroloji ve kadın doğum doktorları çok ilgili ve güler yüzlü. Ancak kardiyoloji için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Doktor sizinle muhatap bile olmuyor. Bir şey soracaksanız hemşiresi ile görüşüyorsunuz o onaylarsa beyefendiye ulaşabiliyorsunuz. Devlet hastanelerindeki yoğunluğa rağmen sizinle ilgilenen sorularınıza cevap veren doktorlarımız var. Özel hastanelerin bu kadar rahat olan çalışma ortamlarında hastayı muhatap bile almamak ne kadar doğru bir yaklaşım bunun takdirini hastane yönetimine bırakıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir