Özel Aliağa Tıp Merkezi İzmir’in Aliağa ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Aliağa Tıp Merkezi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Kültür, 252. Sk. No: 6, 35800 Aliağa/İzmir

Telefon : 0232 600 21 21

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Aliağa Tıp Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Aliağa Tıp Merkezi Yorumları

Özel Aliağa Tıp Merkezi Şikayetleri

Eda Erdem-bir ay önce

Bir kaçtane düzgün doktoru vardı onlarda gitti çocuk doktoru ışıl hanımı kaybetmezsiniz umarım. 3 aylık bebeğime ateşi için gittiğimizde yapmaması gereken bir iğne yapmıştı sonra gitti sanırım acil doktoru. Doktorları seçmecedir. Muayene olduktan sonra boşuna para verdim duygusu yaratır.

İ Harman-bir hafta önce

Sistem yokmuş ne bir haber ne bir bilgi ne bir mesaj çevre köylerden ilçelerden gelenler bile oluyor sistem yok denilip gönderiliyor. Gittiğim her seferinde hep bir problem olan yer, en büyük problem işlerine saygısı yok bence hastalarada doğal olarak saygısı yok, disiplin yok

Mehmet Kapar-2 ay önce

Üroloci doktoru adını hatırlamıyorum 2017 yılında idrar yolu enfeksiyonu için gittim bökrekte taş var dedi üç ay boyunca tedavi etti çektiyim acıların haddi hesabı yok en son devlet hastanesine gittim e coli diye Bi bakteri çıktı iki günde ileştim çektiyi emarı 4 doktora gösterdim dörtdüde taş yok dedi sonuç piskolocim bozuldu hala ilaçları bırakamadım Allah ondan bul verdiyim tüm paralar haram olsun

Özge Gürgen-2 ay önce

Berbat bir yer. Bugün acil kısmına gittim sinir katsayım arttı. Hasta halimle beni azarladı resmen. Yaşlı beyaz saçlı doktor olduğunu unutan egosunu tatmin etmeye çalışan biri. Sokakta yüzüne bakmayacağımız insanları doktor yapmasalar keske.

Seydegül Bayrak-bir hafta önce

Burayı tercih edeceğinize sağlık ocağını tercih ederseniz daha kaliteli bir seçim yapmış olursunuz. Kendileri de aynı şekilde sağlık ocağı gibi olduklarını iletmekte çünkü. İyileştirmek yerine daha çok hasta ediyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir