Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz .Özel Algomed Hastanesi ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Özel Algomed Hastanesi Adana yüregir ’de bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir Özel Hastanedir .Bu hastaneden hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz hastane detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Adana Özel Algomed Hastanesi Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Adana yüregir Özel Algomed Hastanesi Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz.Özel Algomed Hastanesi Doktorları, Özel Algomed Hastanesi, Özel Algomed Hastanesi Nerede , Özel Algomed Hastanesi Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres :Sinanpaşa, Kozan Yolu Üzeri, Yüreğir Otogarı No:136, 01260 Yüreğir

Telefon :03223330099

Cevapsız Çağrı Aldıysanız Alo 182’yi Tuşlayabilirsiniz

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Özel Algomed Hastanesi Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Özel Algomed Hastanesi Yorumları

Özel Algomed Hastanesi Şikayetleri

Ayşe Ayşe – 2 ay Önce

İstanbul’da yaşıyorum. Hizmet kalitesi İstanbul standartlarında. Hasta hizmeti, hemşirelik hizmeti, temizliği hepsi için aynı şeyi söylemem mümkün. Kendi branşında mesleki bilgileri tartışmasız çok iyi hekimler çalışıyor. Tanı ve tedavi için sizi boş yere oyalamıyorlar. Sonuçta özel hastane. Özel hastaneden ücret ödeyerek hizmet alacağını bilmeyen yoktur. Ancak aynı işlemler için Adana’da bile bir servet ödediğim işlemlerde hem hızlı, hem de gayet uygun fiyatlı hizmet aldım. Herşey için çok teşekkür ederim. Adana için büyük bir değer.

Onur Adalı -1 ay Önce

Buraya gideceğinize devlet hastanesine gidin daha iyi hizmet alırsınız. Normelde bursada yaşıyorum Adana da kaza geçirdim. Ayağımın çatladığını belirterek acile gittim ortopedi doktoru yok dediler ve o haldeyken ilgilenmediler 🙂 Bursada sürekli gittiğim özel hastaneyi aradım ve telefonda görüştüğüm doktor atel yapımını anlattı Bursaya gelene kadar kendim atel yaparak tedavi sağladım. Anlayacağınız telefonda görüştüğüm doktor buradaki doktorlardan daha çok yardımcı oldu. Not: Hastane yorumuna ek acil doktoru ayağımın acısı ile orada durmama rağmen tedavi edemeyeceğini belirtti. Bunun üzerine Bursadaki hastanem ile görüştüm atel yapımını sağladım. Bursaya gittiğimde YİNE ACİL SAATİNDE hastaneye gittim 15 dakika içerisinde röntgenim çekildi, çatlak olduğu anlaşıldı ve gerekli muayene sağlandı.

Nevzat Ergin – 4 ay Önce

13 Ocak günü fıtık ameliyatı oldum.Ameliyatimi yapan genel cerrah Dr.Bülent Halaçlar ve anestezi uzmanı Dr. Doğan Akarca ile ameliyathanede görevli ismini bilmediğim hemşireler ve 4.katta görevli hemşirelere ayrı ayrı teşekkür ediyorum.. Fethiye hemşire ve ondan önce görevli gözlüklü hemşire hanıma yarica teşekkürler ediyorum. Hepsi de gerekli sevecen ve şefkatli yaklaşımları ve üstün görev bilinci , disipliniyle hareket ettiler.. Teşekkürler…

Onur Onur -1 ay Önce

Sayın işletme sahibi burada birkaç yılın sayı değerinin önemi yok.Sonucta insanlar sağlığını kaybettikten ve yanlış müdahalelerden sonra doktorun hastanenizden ayrılıp ayrılmamasinin bir önemi yok.Cevabinizdan belli oluyor ki benim yaşadığım sağlık sorunu gibi birçok şikayet almışsınız.ÇALİSTIRDIGINIZ DOKTORLARIN YETERLİLİĞİNDEN TABİ SİZ SORUMLUSUNUZ.BEN MALESEF HASTANENİZE GÜVENEREK AMELİYAT OLDUM DOKTORA GÜVENEREK DEGİL. -O doktor artık burada değil- demekle insanların sağlığı düzelmiyor.Su an orada yapılan ameliyatlarda sorun olursa da doktoru değiştirip sorumluluktan kurtulmuş mu olacaksınız yani.Komiksiniz gerçekten.

Kul Kul – 1 ay Önce

Acil servise muayene olmaya gittim. Gitmeden önce arayıp fiyat aldım 40 TL dediler. Daha sonra gittim muayene oldum Doktor hanım istirahat raporu yazıp reçetemi verdi. Çıkış için kasaya geldiğimde 60 TL fiyat çıkardılar. Sebebini sorduğumda 40 TL acil ücreti 20 TL de rapor aldığım için iğne göstermeleri gerekiyormuş. Yani uygulamadıkları tedavinin parasını istediler. Tam bir soygunculuk.. Hile..

Abdulkadir Sertkaya – 3 ay Önce

06.01.2022 tarihinde doğumumuzu yaptık . Eda KOLAĞASIGİL hocama ne kadar teşekkür etsek az. Kendisi gerçekten bizimle 9 ay boyunca fazlasıyla ilgilendi . En başta hastane ile ilgili kararsızdık ama şunu anladık ki hastaneden ziyade doktor daha önemliymiş. Biz şahsen çok memnun kaldık Eda hocamdan .Diğer doktorlar ile ilgili pek bilgimiz yok ama Eda hocamı Tavsiye ederim

Nuray döndü – 5 ay Önce

3 yıl önce Hatay dan Adana’ya misafir dim aniden rahatsızlandım acil gittik yüzümüze bile bakmadı acil Dr u formaliteden iğne yapıp gönderdi.simdi ise arkadaşımin babası yoğun bakımdan bugün çıktı amcam canımı zor kurtardım bu nasıl özel hastane diye çok üzgün ve kötü durumda çıktı.cok yazık 😞 bu hastanede anladığım adamın varsa iyiler. Allah gelsin haklarından hepsinin.

Zehra A – 2 hafta Önce

Kesinlikle dogum yapilabilecek bir hastane, hemşireleri calisanlsri,ve dr gulsah hanim ekibi cok ilgili .hijyen noktasinda da gayet temiz

Ugur Kocak – 5 ay Önce

Fizik tedavi bölümünde babamın tedavisi için iki aydır destek alıyoruz. Özellikle Fizyoterapist Seçkin Onur BEKTAŞ beye olmak üzere tüm fizyoterapist arkadaşlara güler yüzlü, sabırlı, enerji dolu, motive eden yaklaşımları için teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum 🙏😊

Kara Mso – 6 ay Önce

Kullanmayin kullandirmayin 100 tl aliyolar tok 30 tl yok bu para alinca kovuyolar hic yardimci olmadilar sakin dolu hastane var devlete gidin 100 bin tl verseler gene gitmem hakkim haram zikkim olsun CENGİZ BOĞA İSİMLİ DOKTORDAN DOKTOR DEDİM PARDON ŞİKAYETCİYİM AZARLİYOR MİLLETİN İÇİNDE

İsa Dereli – 9 ay Önce

Maalesef market anlayışı ile işletiliyor. Daha bebek doğarken parasını istiyorlar sanki ameliyat lı halde hastaneden kaçacağım. Personel eksikliği var aynı kişiyi sabah, akşam ve gece gördüm. çocuk doktoruna randevu veveriliyor gidiyoruz doktor yok girişte ücret alınıyor ama idari sıkıntıları olan bir hastane pardon market

Mr Enginer – 9 ay Önce

Gece yarısı Kesi /Arter Kanaması Vakası ile Acil Servis’e gittiğimde sadece bandaj verip dikkatsizce Adana Şehir Hastanesi acil servisine yönlendirdiler. Adana Şehir Hastanesi benimle ilgilendi ama Algomed ilgilenmedi. Ulaşıma yardımcı olmadılar (çünkü Şehir Hastanesi’nde uzak bir yerdeydim). Eğer böyle davranacaksan, neden acil servisin var?

Mehmet Ali Gülmez – 11 ay Önce

Yıllardır bu hastaneye kendim ve ailem geliyoruz, çevreme de tavsiye etmekteyiz. Doktorları ve bütün personeli gayet ilgili, sıcak kanlı ve işinin uzmanı insanlar. Aldığımız tedavilerden hiç şikayetimiz olmadı. Çevremizide sürekli yönlendiriyoruz. Yapılan bazı yorumları okudum ve çok şaşırdım, aile bireylerimiz ve yakın çevremiz bahsedilen olumsuzluklarla karşılaşmadık. Olumsuz yorumların gerçekçi olduğunu düşünmüyorum.

Nurcan Korkmaz – 9 ay Önce

Randevu saati diye bir şey yok. Berbat gürültülü, araya randevusuz hasta alıyorlar sürekli. Bilgi almaya çalıştığımız çalışanlarda hiçbir şekilde net bilgi vermeden “bilemiyorum, kaçıncı hastasiniz yorum yapamam” vs. şeklinde geçiştiriyorlar. Bir daha asla gelmeyeceğim bir hastane. Muayene ücreti 150 lira (çalışana) ve bu ücretle bir çok yerde daha iyi hizmet alırsınız. Ve muayene olamadan geri dönüyorum. Tam anlamıyla rezalet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir