Özel Alanya Yaşam Hastanesi Antalya Alanya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.
Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca. Özel Alanya Yaşam Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres: Şekerhane, Refik Bakalım Sk. D:No:3, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: 02422120555

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir.

Özel Alanya Yaşam Hastanesi Yol Tarifi:

Özel Alanya Yaşam Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Merve Kılıç – bir ay önce

Ben Süheyla GÜNGÖR Hollanda’dan tatil için geldim.Safari turunda yaşadığım trafik kazası sonrası ambulans şans eseri Özel Alanya yaşam hastanesine getirdi.Hızlı bir şekilde müdahale ettiler.Omurgam kırıktı, omuzum kırıktı, kafamdan aldığım darbe vardı.Bûtûn doktorların çabası ile 6 saat ameliyat ve 10 gün yognbakımda kaldım.Yogunbakımdan sonra güzel bir odaya geçtim.Bu süreçte Dr. E.Serhan Özel ,Dr Kürşad ,Dr.M.Tufan Canseven,Dr.Ali Öz,Dr. Bayram ALTUNTAŞ ,Dr Elvin HÜSREVZADEve bütün personellere çok teşekkür ederim.Özellikle tercüman Şükrü Altunbuglak’ın verdiği enerji ile hayata bağlandım.Ayrıca Elif ,Merve ,Umay hemşire ve tüm 6 .kat hemşire ve tüm çalışan Herkese çok teşekkür ediyorum.

Aleyna Boz – 5 ay önce

Trafik kazasından dolayı geçirdiğim burun kırığı tedavisi için tavsiye üzerine Yaşam Hastanesi’ne Dr. Ekber Serhan Özel’e geldim. Doktorumuz çok ilgiliydi aynı gün yatışımı sağladı. Personelin ilgisi ve samimiyeti sayesinde ertesi sabah yapılan ameliyatıma mutlu ve korkusuz bir şekilde girdim. Ameliyathane ortamını görünce bile herhangi bir gerginlik yaşamadım personel çok güler yüzlüydü ve eğlenceli bir ortam yaratılmıştı. Ameliyatım beklediğimden daha kısa sürdü ve sonra ki süreçte bir acı veya rahatsızlık yaşamadım. Hemşirelerim gece gündüz demeden her an benimle ilgilendi. Aynı şekilde doktorumda haftasonu olmasına rağmen ziyaretime gelip benimle ilgilendi. Normalde hastane yemeği yiyemeyen bir insan olarak hastane yemekleri çok güzeldi zorlanmadan yedim ve lezzetliydi, tedavi sonrasında da tedaviye uygun şekilde beslenmemi sağladılar. Sanki hastanede degilde kendi evimdeymişim hissi yarattıkları için öncelikle Alanya özel Yaşam Hastanesi KBB doktorum Ekber Serhan Bey’e, hemşirelerime ve tüm çalışanlara çok teşekkür ediyorum

Erhan Çetin – 5 ay önce

İlk kez baba duygusunu burda tattım tabi bu sürecte nst dönemleri olsun gece gündüz demeden güler yüzlü ekipleriyle ilgilendiler. Doğum zamanıda aynı sabire hemşireden Allah razı olsun bıkmadan usanmadan bizimle ilgilinde. Gececi betül hemşireyede çok teşekkür ederim güler yüzüyle motivasyonunyla bize çok desteği oldu.. Doktorumuz Mahmut ÇOŞAR beyede çok teşekkür ederim kendi kızıymış gibi gecesini gündüze katarak ilgisini hiç eksik etmedi. Güler yüzlü ekipleri olsun hizmet konfor temizlik acısından çok güzel bi hastane.. herkeze tavsiye ederiim. İyi çalışmalar..

can – 3 ay önce

Beş yıldızlı şahane yorumları okuyup gittiğimizde büyük bi hayal kırıklığı ile karşılaştık. Kbb doktorunun yanında ismini hatırlamadığım odyometristin annemi azarladığını işittim ölçüm yapılan odanın dışından. Doktor da kbb doktoru olmasına rağmen duyma kaybı yaşayan bi insanla nasıl konuşulur kendisi de bilmiyor,azarlar tarzda tahammülsüzce iletişim kurmaya çalışıyor.hasta psikolojisinden de bi haber…her iki kulak içinde işitme cihazı almamızı istedi. Ve bizi işitme cihazı satan bi firmaya yönlendirdi. Fiyatları yüksek bulunca başka bi işitme cihazı satan yere gittik. Doktorun söylediği firmayla aradaki farkın çok olduğunu söyleyince oradaki odyometrist, doktorun pirimini de eklemişlerdir üstüne dedi.ve o hekimin yaşam hastanesinin başhekimi olduğunu biliyorum. Bu yaptığının suç olduğu hastane duvarlarındaki yazılarda belirtiliyor. Hastane ise gerçekten çok yetersiz. Tam yarım saat, tuvalette ağlayan bi turist kızın çıkmasını bekledik kapıda. Bir tane tuvalet var çünkü. Sözün özü yorumlarla asla uyuşmayan bi hastane olduğunu söyleyebilirim ve kimsenin gitmesini tavsiye etmiyorum.

Emre Çelik – 4 ay önce

Babamın ani işitme kaybı sorunuyla ikinci kez ziyaret edişimiz. Doktorumuz fazlasıyla ilgili ve başarılı ikinci kez işitemeyen kulağı işitir hale getirdi. 2020 yılında hastanede 9 gün kaldık, bütün personeller çok ilgili hepsi işini özenle yapıyor. Son ziyaretimizde 4 gün kaldık yine aynı ilgi ve alaka vardı. Herkes çok samimi ve içten. Oda kaliteleri gayet iyi temizlik açısından hiç şüpheniz olmasın. Kesinlikle tavsiye ederim. Hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir