Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi Antalya Alanya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.
Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca. Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres: Kadıpaşa, Sugözü Cad. Zeki Emmi Apt. B Blok No:46, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: 02425220123

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir.

Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi Yol Tarifi:

Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri

Feyza Nur Semiz – 3 ay önce

KBB doktoru Evren beyden çok çok memnun kaldım. Kulak tıkanması sorunu yaşamıştım çok kibar ve ilgili bir şekilde yaklaştı, Antalya’da yaşıyor olsaydım ailecek tercih edeceğimiz bir doktor olurdu kendisi. Çalışanlar da gayet güler yüzlü, güzel bir tıp merkezi. İlgileriniz için teşekkürler…

Deniz Koçak – 2 ay önce

Ben yurt dışında kalıyorum çocuğumda yabancı pasaport var.muayne 100 euro iki tahlille beraber 3500 tr.on bir aylık bebek ishal günde dokuz defa kaka yapı yo diyorum .tokturun bırancı bile deyil .bitane minarelli su verip gönderiyorlar. İnsan sağlığını bu kadar önemsiyolar. Tam bir ticaret hane.bir gece yatış 250 euro dan başlıyor.bu arada. Direk eczaneye gidin .100 kat daha fazla yardimci oluyorlar. BU HASTANEYE SAKIN GİTMEYİN TAVSİYEMDİR

Mustafa Karaaslan – 10 ay önce

Kesinlikle gitmeyin! Orası insan sağlığını ticarete dönüştürmüş bir yer. Dün ben çocuğumu götürdüm. ( Sağlık güvencem var) muayene 165 TL. Birde pandemi kurallarını bahane ederek ten tek kişi alıyormuş doktor hanım içeriye. Eşim hasta olan coçuguma mı baksın çocuk durmuyor zaten. Doktor hanıma derdimizi mi anlatsın?. Neyse onları da geçiyorum çocuğuma 4 saatlik yatış yapacağını söyledi bronşit olmuş dedi tanıyı koydu ama yine de bir akciğer filmi ve kan tahlili yapalım dedi ne hikmetse tamam dedik vezneye gittim film tahlil ve 4 saatlik yatış için 700 TL istediler bizden. Artı bir de 4 saati geçerse 240 TL daha ödeyeceğim söylediler o da en az. Hiç bir işlem yaptırmadan o hastane adı altında ticaret haneden çıktım.

Alpaslan Edizer – 10 ay önce

Eşim için gittik. Doktor Hanım’a açık yüreklilikle sağlıkla ve hamilelik sürecindeki tedirginlik ve korkusuyla ilgili durumu anlattık. Bunu fırsata çevireceğini bilemedik. Zaten konuşması laubaliydi. Senli benli konuşmayı tercih etti. Her defasında devlet hastanesini kötüledi. Ondan önce hangi doktora göründüğümüzü sorduktan sonra onun da aleyhinde tavırlar sergiledi. Devlet Hastanesi’nde devam ederse başına gelecekleri müthiş korku pompalayarak anlattı. 7 ay psikolojik destek verdiğim eşim maalesef daha odadan çıkmadan çok korktu. Aşağı danışmaya şikayetimizi ilettik. Muhakkak konuyu inceleyeceklerini ve bize dönüş yapacaklarını söylediler. O günden beridir arayan soran olmadı. Tamamıyla ticarethane. Girmeyin kapısından derim.

Ali Mut – 2 ay önce

Çok rezil , çok kötü , ve çok fazla yalancı çalışanları var eğer bu işletme ile işiniz düştüyse geçmiş olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir