Özel Akropol Hastanesi Ankara’nın Altındağ ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Akropol Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Aydınlıkevler, Uzayan Sk. No:99, 06130 Altındağ/Ankara

Telefon : 0312 207 90 00

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Akropol Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Akropol Hastanesi Yorumları

Özel Akropol Hastanesi Şikayetleri

özge sağıroğlu-3 ay önce

Genel Cerrahi Bölümü Hasan Hakan Özden hocaya çok teşekkür ediyorum. Öncelikle çok ilgili ve bilgilendirici anlatımıyla sonrasında da kibarlığıyla beni çok memnun etti. Çok endişelenerek gittiğim muayenede çok memnun bir şekilde ayrıldım. Gerçek bir doktorla tanıştığıma çok sevindim. Sonrasında ultrason için gittiğim radyoloji bölümünde de çok iyi karşılandım. Sağlık sorunları insanı endişendiren ve bazen rahatsız edici olabiliyor ama aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Ayrıca hastanenin girişindeki memurdan, randevu ve yönlendirme yapan deskteki çalışanlara kadar herkes çok ilgili, güler yüzlüydü. Herkes oldukça profesyoneldi. Hastane tertemiz ve iç açıcıydı. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

Ayşe Gül Kulbay-bir ay önce

Kadın Doğum polikliniğinde Op. Dr. Ümran ÖZCAN’a muayene oldum bugün. Kendisi çok güler yüzlü, hasta psikolojisinden anlayan, hasta sorularını dikkatle dinleyip özenle cevaplayan birisi. Çok memnun kaldım, iyi ki kendisine muayene olmuşum. Yanında bulunan hemşireler de çok tatlıydı, ilgi ve alaka çok iyiydi.

Seda Kara-3 ay önce

Çocuk doktoru Serdar Bey, Dahiliye doktoru Fatih Bey, KBB doktoru Murat Bey harika insanlar. Hepsinden de çok memnunuz. Ailece geldiğimiz bir hastane. Giriş bölümündeki görevliler ve kan alma bölümünde çalışan hemşireler çok ilgililer. Hepsine teşekkür ediyoruz. İsim yapmış birçok özel hastaneden daha kaliteli hizmet sunuyorlar.

Emine Gokmen-4 ay önce

Çocuk doktoru Serdar Bey e ilgi ve alakası san dolayı çok tesekkür ederiz. Küçük kızımızı kusma şikayeti ile götürdük elinden geleni yaptı. Diğer bölümlere gitmediğim için yorum yapamıyorum fakat hastaneden eşim ve ben memnun kaldık.

berna akdemir-bir ay önce

Dahiliye uzmanı Fatih Sümer hocama ve acil servis çalışanı hemşirelerimize yakın ilgilerinden dolayı bir sağlık çalışanı olarak sonsuz teşekkürler Oğullarımın hastalıklarıyla ilgili olarak teşhis ve tedavileriyle kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını sağlayan aynı zamanda uzun zaman ayırıp bizleri bilgilendiren Dermatoloji uzmanı Mutlu Çayırlı ve KBB uzmanı Murat Şahan Hocalarımıza da teşekkürler. İyi ki varsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir