Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Adana ’da bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir Özel Hastanedir .Bu hastaneden hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz hastane detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Özel Adana Ortadoğu Hastanesi DoktorlarıÖzel Adana Ortadoğu Hastanesi BölümleriÖzel Adana Ortadoğu Hastanesi NeredeÖzel Adana Ortadoğu Hastanesi Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres : Ziyapaşa, 67055. Sk. No:1, 01140 Seyhan/Adana

Telefon : 03224544430

Cevapsız Çağrı Aldıysanız Alo 182’yi Tuşlayabilirsiniz

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Özel Adana Ortadoğu Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Yorumları

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Şikayetleri

Nur Ün – 4 ay Önce

Paramızı alıp yanlış bölüme gelmişsiniz diyip gönderdi doktor. Karaciğer enzimleri yüksek , crp yüksek , ggt yüksek gastroentroloji bölümüne gittik nereye gidebilirdik ki başka .. Sonuç olarak adana şehir hastanesine gittik ve hepatit b çıktı sonucumuz.. Hepatitlerle ilgilenmeyen bir gastroentroloji doktoru mukemelsiniz Murat Öksüz bey ☺ ne varsa devletimizin hastanesinde var gerçekten iyi kötü yine de bakıyorlar . parayla rezil olma sanatı özel hastaneler de var sanırım… Kendi ilgilenmiyosa bile kendi hastanesinde baska bir bölüme gönderebilirdi bizi .. Böyle birşey olabilir mı ya yanlış bölüm dedi gönderdi … Burda asıl konumuz sağlık bilmem haberiniz var mi ? Ortadogu çalışanları..

Meltem Omayoğlu – 1 ay Önce

Kısa bir süre önce Dr. S. Sayilikan amelyatimi bu hastanede yapmıştı. Aslında bu hastanede ikinci defa kalıyorum. Her zaman memnun kaldım. Bana bakan 3 nöbetçi hemşire vardı, İlk önce Berrin, Neslihan ve Büşraya burdan tessekkur etmek istiyorum. Bipgi ve tecrubelerine hayran kaldim. Amelyatin en zor ilk gunu ve gecesini bana ağrısız ve deliksiz uyumami, rahat etmemi sağladılar. Her ihtiyacim karsilandi. Çok memlunum. Ortadogu hastanesinde genel olacakta memnunum. Tertemiz ve büyük bir titizlikle işletiliyor. Tekrar tessekkur ederim.

Ömer Faruk Ülger – 1 hafta Önce

Çalışan ilgisi hariç devlet hastanesinden farkı yok. Randevu saatinizden minimum 1 saat sonra doktorla görüşebilirsiniz. MR falan çektirecek olursanız saatlerce beklemeyi göze alın. Sigorta anlaşması olmasa tercih edilecek bir yer değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir