Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Özel Adana Hastanesi ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Özel Adana Hastanesi Adana Seyhan’da bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir Özel Hastanedir .Bu hastaneden hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz hastane detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Özel Adana Hastanesi Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Özel Adana Hastanesi  Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Özel Adana Hastanesi Doktorları  ,  Özel Adana Hastanesi, Özel Adana Hastanesi  Nerede ,Özel Adana Hastanesi Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres :Atatürk Caddesi Büyükşehir Belediyesi Karşısı No:23, 01120 Seyhan

Telefon : 08502591001

Cevapsız Çağrı Aldıysanız Alo 182’yi Tuşlayabilirsiniz

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

  Özel Adana Hastanesi  Nasıl gidilir Yol Tarifi (Navigasyon)

 Özel Adana Hastanesi  Yorumları

 Özel Adana Hastanesi  Şikayetleri

Ahmet Önder – 2 ay Önce

İç yapısı oldukça temiz görünüyor. 3. Katta işimiz vardı ve çok kalabalığı yok. Başka birimler nasıl bilemem. Ayrıca tuvaletler çok temiz değil. Sanırım günde 1 defa bakılıyor. Otopark olmayışı da ayrı bir olumsuzluk. Yola veya sokak aralarına park etmeniz gerekiyor.

Aysel Ok -1 ay Önce

24 mart 2022 saat 16.40 asla unutamayacagim bir zaman dilimi. Çaresizlik nedir,elinden birşey gelememesi demek nedir tecrübe ettim…Çaresizligimize Özel Adana Hastahanesi çare oldu.Belkide evren bizi yönlendirdi. İyiki de öyle oldu.Abim gibi ailem dediğim Dahiliye Uzmanı Kemal KÜRKÇÜ yurt dışında olmasına rağmen annemi annesi bilip seferber oldu, Kardioloji Dr u Sabahattin Toktaş elini uzattı. Dr gözüyle değil Bir abi ,aile sıcaklığı ile Kvc Dr Alaaddin PEKEDİŞ bizi karşıladı, 5 damarı ileri derecede tıkalı olan Annem i bypass yaparak bize ÇARE Oldu.Özel olarak ilgilendi. Hem annem hem tüm ailemle. Ekip olarak, ,yogunbakim ve servis hemşiresinden, personeline kadar ve sayamadığım birçok isimsiz kahramanlar. Birkez daha kıymet bilinmesede Gurur duydum .24 saat Uzmn Dr Kemal KÜRKÇÜ, KVC UZMN Alaaddin PEKEDİS e ve ekibine ulaşmanın verdiği güveni tahmin edemezsiniz. Yaşamanız lazım. Bugün kontrolumuz olduk. Herşey yolunda. 👍🙏🙏🙏

İbrahim Kurgun – 3 ay Önce

Özel hastanede 1 kişi çalışıyor kimse yok herkes sırada bekliyor.

Ayfer Ok – 1 ay Önce

Özel Adana hastanesi ailesine ozellikle kardiyoloji bölümü Uzman Dr. Alaaddin hocama, ekibine çok teşekkür ederiz. Annem baypas ameliyatı oldu kolay bir ameliyat değil çok güzel ilgilendiler ellerinden gelenin en iyisini yaptılar, sadece bize değil herkesle ilgilendiler hastanedesin ve görüyorsun bunu. Son 3 yılda yaşanılan dünya genelindeki covid durumunu da düşünürsek allahim sağlık çalışanlarımıza da yardım etsin biraz Empati kursak hayat daha kolay ve yaşanılır olur. TEŞEKKÜRLER

Hasan Tefek – 1 ay Önce

Babam açık kalp ameliyatı oldu.Alaaddin Bey’den Allah razı olsun,hasta ve yakınları ile olan ilişkisi çok iyi. 1 hafta serviste yattık,odalardaki televizyonlarda yayın yok denecek kadar kötüydü,yemekler de sürekli kendini tekrar ediyordu. Bunun dışında ilgi ve alakaları için tüm çalışanlara teşekkürler

Eda Can – 2 ay Önce

Kardiyoloji dr u Abdurrahman Tasal Hayatimda gördüğüm en Kaba en saygısız insanlardan biri. Umarım bir an önce hastaneden gider . Bir daha bu hastaneye gelmeme sebebim olacak ve çevremdeki herkese yaptığını anlatıcam. Yıllar öncede başka bir dr yüzünden terk etmiştim geri gelip muayene olduğuma (ki olamadım doğru dürüst) pişman oldum. Özel hastane istiyorsanız burası seçeneğiniz olmasın. Allah muhtaç etmesin. O kadar diyorum.

Ahmet Kulu – 5 ay Önce

Çocuk doktoru, ateşi yüksek olan ve bana ilaç yazan değersiz kızımı aldı, 9 gün içinde 3 kez kontrol etti, kayıt formunu açtı, fizik muayene yaptı, öğretmen başka bir şey söylemedi. Enjeksiyon için gideceğimizi söyledi, sonra şimdi gideceğimizi söyledik ve 5 gün ısrar etti. medipol mega hastanesine gittim. Başka hastaneye gittim muayene yaptı kanında 180 bakteri buldu acilen hastaneye yatıp serum verdi.4 gündür buradayız 4 gündür buradayız. Hastaneye yatırılsalar kızının şimdi acı çekmeyeceği, bizim de böyle bir baskımız olmayacağı söylendi, çocuğunu seven bu hastane onu gerekli yere götürmesin, ben mahkemeye gideceğim.

Osman Tuncer – 1 ay Önce

Kadın Doğum Dr Ayten Hanım çok ilgili bir doktor daha öncede bir yakinimin cocugunun dogumunu yaptigi icin kendiside memnun kaldigi icin bende kendisini tercih etmis bulunmaktayim. Bazen sira olabiliyor Dr Hanımın odasinda heryerde illa olan şeyler. Sira alirkende en fazla 3, 4 dk bekledim. Genel olarak memnunum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir