Özel Acıbadem Ankara Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel Acıbadem Ankara Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Yukarı Dikmen, Tevfik Kış Cd No:6, 06450 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 593 44 44

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel Acıbadem Ankara Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel Acıbadem Ankara Hastanesi Yorumları

Özel Acıbadem Ankara Hastanesi Şikayetleri

Ahmet Aksu-9 ay önce

Allah düşürmesin lütfen bu yorumumu dikkate alın ve kulak burun boğaza gitmeyin çünkü fayda bulamazsınız.

Özlem Haspolat-2 ay önce

KBB randevu alıp 880 tl ödeyip Dr. ALİ Titiz’e kulak ağrısıyla gittik. Hafif iltihaplı dediği kulak temizleme işleminden sonra kulak komple şişti. İlk gün bize antibiyotik vermedi. Ertesi günü ve diğer günler sürekli aşırı ağrımız olduğu için gittik. Her gittiğimizde damla sayılarını artırdı. Ve en son gittiğimizde kulağı iyileşmemişti ve antibiyotik süreci bittiğinde kulak ağrımız devam ederse gelin dedi. Acıbadem aradığımızda 13 gün süreç geçtiğini tekrar 880 tl ücret ödenmesi gerektiğini söylediler . Kızımın kulak şikayeti devam ettiğini söyledik. Doktora ulaşmak mümkün değil, telefonlarımıza çıkmadı. Kulak tedavinden sonuç alamadık. Dr. Ali Titiz tekrar ödeme ücret ödememizi istemiş. Biz doktorun telefonla dönüş yapmasını , hastane çalışanlarına yaşadığımız süreci anlattık. Ve hastasına telefonla bile dönmedi. Acıbadem Hastenesindeki Doktor Ali Titiz’i bu tavrını kınıyorum ve Acıbadem Hastane yönetimine şikayet etmek istiyorum.

kiymet aker-3 ay önce

2017 yılından bu yana Acıbadem hastanesineçocuklarımi muayeneye getiririm ilk defa bugün kendim için bir genel cerrahi muayenesi aldım. 11:30 randevuma saat 11’de geldim doktorun ameliyatı olduğunu söylediler .yarım saat bekledikten sonra tekrar sordum poliklinik günü ameliyatı olduğunu neden söylemedibiz dedim. Randevuya gelmeden önce hastayı arayıp ameliyatları olduğu için randevular iptal edilmeliydi. Başka bir bölüme kaydırmak zorunda kaldım ravdevumu çünkü bir karın ultrasonu cekilmem gerekiyordu rahatsızlığım dolayısıyla. Ben eşimle bu durumu tartışırken insiyatif alarak bize yardımcı olan Erhan Berk Arslan’a bilgilendirmesi için çok çok teşekkür ederim çok nazik bir çalışan.

Ömür Albayrak-3 hafta önce

18.07.2022 tarihinde menisküs ameliyati oldum. Basta doktorumuz Prof.Dr. Murat Bozkurt ve tum calisanlara ilgi ve alakalarindan dolayi tesekur ederim. Ayrica Ortopedi servisi hemsiresi Basak Üzel Hanim’a surecin basindan itibaren ozverili calismasindan dolayi icin tesekkur ederim. Menderes Albayrak

Cigdem Yildirim-4 ay önce

Çocuğumu kulak ağrısı ile acile götürdük 3 yaşında . Bizim sorduğumuz her soruya bayan doktor bizi azarlar gibi bağırarak konuştu . O kadar ücret verip hasta çocuğumuza ve bize olan bu kötü muamele hiç olmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir