Özel A Life Hospital Kuzey Ankara Hastanesi Ankara’nın Pursaklar ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel A Life Hospital Kuzey Ankara Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Fatih, Yavuz Blv. No : 15, 06145 Pursaklar/Ankara

Telefon : 0312 293 06 15

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel A Life Hospital Kuzey Ankara Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel A Life Hospital Kuzey Ankara Hastanesi Yorumları

Özel A Life Hospital Kuzey Ankara Hastanesi Şikayetleri

sabahat s.-5 ay önce

Covid sürecini kronik rahatsızlıklarım bulunmasına rağmen herhangi bir sıkıntı yaşamadan atlatmam için fazlasıyla emek veren ve özveriyle çalışıp gecesini gündüzüne katan çok saygıdeğer göğüs hastalıkları uzmanı Sevtap Gülgösteren’e teşekkürü bir borç bilirim. Kendisi hem hastalık sürecindeki tecrübe ve bilgisiyle, hem de hasta takibini sürdürmesi ile mesleğine olan sevgi ve saygısını göstermektedir. Doktorumuz Sevtap Gülgösteren ve yardımcısı Sevil Hanım her konuda hastalara yardımcı olan ve bu sıkıntılı günlerin daha rahat geçirilmesinde katkısı bulunan muhteşem insanlar. Kendileri nezdinde tüm sağlık emekçilerine bir kez daha saygılarımı sunuyorum.

Adem Haydar Gurbuz-bir ay önce

########DİKKAT DİKKAT OKU YERİMİZDE SENDE OLABİLİRSİN######## Hastaneye diyecek yok tertemiz özellikle hemşireler muazzam iyi.. yalnız ki uzman dr serdar taşdemir…. Rabbim bir daha onunla karşılaştırmasın bizi. Annem inme nedeniyle ankara hast. Yoğun bakımından yer olmadıgı için bizi burya sevk ettiler. Annemin üzerinde ekg bantları unutulmuş vaziyette emar çekildi. Pıhtı için kasıktan girilirek anju yapıldığı için yara kalmış kasıkta. Dr lar tarafından bu yara fark edilmemiş yataklı servis te biz gördük hasta yakınları.ve yara büyümüştü. İçerde ciğerimiz yanarken dr serdar beyden bilgi almak istediğimiz de yine başladınız beni rahatsız etmeye durum stabil iyi diyemiyorum kötü de değil vs. Bırakın net bilgi almayı resmen korkutulduk. Jest ve mimikleri o sert tavırları.. ilgisizliği rabbim bir daha düşürmesin nöroloji durumunda asla asla asla asla tavsiye etmiyorum. Genel olarak hastane iyi özellikle hemşire petek hanıma sonsuz teşekkürler.

nv cik-2 ay önce

Çocuğumun genizeti ameliyatı olmasi gerekiyordu doktorumuz bu hastaneye gelmesi üzerine bizde bu hastaneyi seçtik Kamran Zeynallı hocama zaten çok güveniyorduk çok iyi bir doktor çok ilgili Kızım çok şükür çok iyi sorunlarının hepsi gecti. Asistanı Zehra hanımda çok ilgili ve güler yüzlü. Ameliyat ekibi ve hemşireler hepsi ilgililer. Çok memnun kaldık biz.

elif değirmenci-4 ay önce

2 gün önce çocuk acil var mı diye Pursaklar şubeyi arayıp gittik bebeğimin ateşi 39.7 giriş yaptığımızda doktor bey muayene edip hava ve fitil verilmesini söyledi bizi gözlem odasına aldılar ama bebeğimin ateşi düşmesi sabah 5 e kadar oradaydık ve doktor takip etmeden gitmişti bize hava verilsin deyip 10 aylık bebeği o ateşle bırakıp gitti sakın sakın çocuk acili var diye güvenip gitmeyin biz saatlerce orda rezillik çektik doktor bey hemşireye düşmezse şunu yapın bile demeden çekip gitmiş öyle ilgisiz yazık çok çok yazık. Asla da peşini bırakmam bu konunun** Hastahane yönetimi ve Gözde Hanım sorunumla ilgilenmiştir doktor ile ilgili düşüncelerim hala aynı ama hastahaneye ilgileri için teşekkür ederim

Erkan GÖKSU-5 ay önce

Covid tedavisi için hastanenize ailece yattık.çok endişeliydik.çünkü sürecin nasıl geçeceğini bilemiyorduk. Sayın Dr Sevtap Gülgösteren sayesinde bu endişelerimizden kısa sürede kurtulduk. Bizi hiç bir sıkıntı yaşatmadan tedavi etti. Dr Sevtap hocama ve hemşire ekibine canı gönülden teşekkür ederim. Hastanenizede soğuk yemekler hariç teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir