Özel A Life Hospital Ankara Hastanesi Ankara’nın Etimesgut ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel A Life Hospital Ankara Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Elvan, 1935. Sk. No:5, 06790 Etimesgut/Ankara

Telefon : 0850 800 54 33

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel A Life Hospital Ankara Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel A Life Hospital Ankara Hastanesi Yorumları

Özel A Life Hospital Ankara Hastanesi Şikayetleri

MUHARREM UMUT-3 ay önce

24 Nisan Pazar günü çocuğumun kolu kırılması sebebiyle bu hastaneye (Acil servise) gittim. Daha önce branş bölümlere gittiğim için memnundum. Acil doktoru nispeten çok genç (ve kanaatimce de oldukça tecrübesiz) bir doktor muayene sonrası koldan filmini çekelim dedi, çektirdik. Ödem olmuş, bir şey yok, çoğunun ağlamasına ise naz yapıyor diye, tespitte bulundu. Haliyle inandık gittik. Ancak çocuğun artan ağrıları nedeniyle aradan geçen 6 saat (ki bu arada çocuğun ağlamaları ağrıları devam etti, biz de çocuk numara yapıyor, sadece ödem oluşmuş diye inandık) sonra Ankara’daki büyük devlet hastanelerinden birine gittik, orada çocuğun durumuna baktılar, koluna bir kaç açıdan dokunarak filmini çift taraflı dirsek filmini çekelim dediler: sonuç ise çocuğumun kolu dirsekten kırık çıktı. Kısaca özele daha iyi ve kaliteli hizmet alalım diye gittik ama tam bir hüsrana uğradık. Açıkçası bu tür özel hastanelerin daha tecrübeli ve kıdemli hocalarla çalışması ve doğru yönlendirmesi gerekir. Herkes güler yüzlü (bu önemlidir) ancak işi bilen çok az mağlesef. Bu acı tecrübeden dolayı bu hastaneden uzak kalacağım, çevreme tavsiye etmeyeceğim.

Güler Yılmaz-bir ay önce

İki kızım var. Kızlarımın gelişimlerini doğdukları andan beridir düzenli aralıklarla takip ettiren,bu konuda çok hassas olan bir bireyin. Bu süreç içerisinde en popüler olanından,en deneyimli olanlarına Ankara’da ad yapan çok iyi bilinen Doktorlara gitmiş bulunmaktayım. Dün Dr. Ediz Yeşilkaya ile randevumuz vardı. En başta alanında uzman,diğer yönü ise iletişimi güçlü. Diğer Dr lar hep bi bilmiş,ukala.sanırım karşı taraf anlamaz diye çok konuşma luzümünde bulunmuyorlar,gözümüzde çok basitleşiyorlar. Ağızlarından cımbızla laf alıyoruz. Halbuki şunu bilmiyorlar;bu çağda artık çoğu insan okumuş,bilgi sahibi, araştıran bir birey… Dr Ediz bey her şeyi çok güzel,detaylı, basit bir dille anlatıyor. Aklımızda soru işareti bırakmadı.Ayrıca telefonla rahatça,kolay bir şekilde ulaşabilmek sadece bizim için değil herkes için çok önemli. Çünkü en önemli,en değer verdiğimiz çocuklarımızı emanet ediyoruz doktorumuza. Biz çok mutluyuz,huzurluyuz,güvenilir elde takipte kızlarımız artık. Çocuk endokrin dediklerinde kesinlikle EDİZ YEŞİLKAYA hocaya emanet edin çocuklarınızı,gerisini de gerçekten boş verin,kıyaslanamazlar bile Ediz hocayla.Teşekkürler Ediz hocam,gerçekten artık kafam çok rahat,iyiki tanımışız sizi.

Sevda Comertoglu-3 hafta önce

9 yaşındaki ikiz kızlarımın kontrolü icin Ediz hocaya gittik. Kızlarımın ergenlik kontrolü icin detaylı muayene etti ve gerekli olan bütün tetkikleri istedi. Konuyla ilgili hem kızımı hem beni ayrı ayrı bilgilendirdi.İzlememiz gereken yolla ilgili çok güzel bilgiler verdi.Her iki kızım içinde öncelikli olarak medikal tedaviden önce takibin uygun olacağını belirtti. Bir sonraki kontrolde ise ikizlerden birine medikal tedaviye başlanması gerektiğini diğeri için ise takip ile devam edeceğimizi ifade etti. Medikal tedavi ile ilgili bizi ayrıntılı olarak bilgilendirdi. Kaygılarımızdan söz edince bütün sorularımıza ayrıntılı cevap verdi.Sonuçlar icin beklememize gerek olmadığını telefonla bilgilendirme yapabileceğini söyledi. Ertesi gün sonuçlar için aradığımda hemen dönüş sağlandı.Ediz hocam çok açıklayıcı şekilde çocuğumun sonuçlarına göre bizi bilgilendirdi. Kendisine çok teşekkür ederim.Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Herkese sağlıklı günler dilerim.

Taner Aydin-4 ay önce

Devlet hastanesinden daha kaba doktora sahip bir ticarethane. Kadın doğum doktoru Azize BAHAR KÜÇÜKAY’ a muayene olduk. Esim daha önce iki düşük geçirdi durumu anlattık 15 gün sonra kontrole çağırdı ama biz 9. gün ağrı ve diğer bazı sorunlar için kontrole gittik Dr hanım yerinden bile kalkma gereği duymadan ben size 15 gün sonra gelin dedim oncesinde bakmam diyerek resmen kovar gibi tavırlar takındı. Maksat 10 günlük ücretsiz kontrol süresi geçsin tekrar para ödeyelim ki baksın. Hasta psikolojisinden nasibini almamış bu tür drlari çok mu arıyorsunuz merak içerisindeyim. 2 dk ultrasonla bakıp sorun yok şu gün gelin demek benimle girdiği polemikten daha az zaman harcar eminim. Etimed ismiyle açıldığı günden bu yana müşterinizdik bir daha ne gelirim ne de tavsiye ederim. İnsan sağlığı üç kuruş etmez sizde.

Halil Aytac-2 ay önce

7 buçuk yaşında kızımı erken ergenlik belirtileri ile ilgili olarak A Life Hastanesine Doç. Dr. Ediz YEŞİLKAYA’ya götürdük. Oldukça endişeli idik yaşından dolayı. Ediz hocam uygun bir yaklaşımla öncelikle bizi detaylı şekilde bilgilendirdi. Yapılacak alternatifleri, tedavi yöntemlerini izah etti. Yaklaşımı ve işine olan hakimiyeti ile bizi çok rahatlattı. Başlangıçta medikal tedavi yerine bir müddet takip önerdi. Bu arada dikkat etmemiz ve uygulamamız gereken hususları anlattı. Kızım da biz de doktorumuzun önerilerine dikkat ettik, yapmaya özen gösterdik. Bugün kontrolü vardı. Doktorumuzun sadece önerilerine uymak suretiyle belirtilerin neredeyse sıfırlandığı ortaya çıktı. Tabi düzenli takibe devam edeceğiz. Güleryüzlü, insanlara, çocuklara yaklaşımı ile son derece beyefendi kişilikli, işinde de son derece nitelikli doktorumuz Ediz Beye çok teşekkürler. Allah böyle doktorlarımızın sayısını arttırsın. Hastane personeli gayet ilgili, memnun kaldık, teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir