Özel 19 Mayıs Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Özel 19 Mayıs Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Naci Çakır, Mah 761. Sok No:2, 06450 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 478 28 28

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Özel 19 Mayıs Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Özel 19 Mayıs Hastanesi Yorumları

Özel 19 Mayıs Hastanesi Şikayetleri

Fehmi Özkan-2 ay önce

Eşimin kontrolü için 03.06.2022 tarihinde göğüs hastalıkları doktorumuza gittik. Doktor Hanımın muayenesi sonucu KBB’ye yönlendirildik. 08.30’dan 10.00’a kadar KBB kapısında beklememize rağmen muayene olamadık. İçeri giren hastanın yarım saat muayene olduğu bu bölüm önünde çocuğumuzla mağdur olduk. Hangi özel hastanede 1,5 saat muayene sırası bekleniyor? Kesinlikle gidilmemesi gereken bir hastane. Devlet Hastanesinde bu kadar sıra beklemezsiniz. İnsanlara saygının olmadığı, paradan başka önem verilmeyen bir kuruluş. Ben Türk vatandaşıyım, Benden sonra rutin muayene sırasına gelen Türkçe dahi konuşamayan hangi milletten olduğunu bilmediğim şahıslar eşimden önce muayene olabiliyorsa söylenilecek pek de bir söz kalmamıştır. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. İnsana saygının olduğu, vizyon sahibi kuruluşları tercih etmenizi tavsiye ediyorum.

Zeynep Oflas-4 ay önce

Daha önce kızımın kan sonuçları telefondan yorumlanıp bilgi verilmişti. Yeni gelen çocuk doktoru İrem Hallaç’ın katî kuralı telefonda sonuç yorumu yapmıyormuş. Daha önce verilen bu hizmet doktordan doktora değişiyor. Ayrıca çalıştığım için özel bir hastaneye götürdüm çocuğumu. Rahat bilgi alabileceğimi düşündüm. Fakat hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. Devlet hastanesinden farkı yok. Asla bir daha tercih etmeyeceğim bir hastane

Berrin Ozbay-2 ay önce

Genel cerrahi doktorum Süleyman Gökduman hocama başarılı safra kesesi ameliyatı için çok teşekkür ederim. Güleryüzlü hemşireler kendimi evimde ve güvende hissettirdi. EKG de çalışan genç ve suratsız hanımefendi insanların yüzüne bakıp, geçmiş olsun demek zor olmamalı.

Kazım Uçar-4 ay önce

6 yaşındaki oğlumuzu boğaz ağrısı ve ateş şikayeti sebebiyle 19 Mayıs Hastanesi çocuk sağlığı ve hastalıkları bölümüne götürdük. Anlamsız bir bekleyişten sonra Uzm. Dr. İrem Hallaç hanıma muayene ettirdik. Boğazda hafif kızarıklık teşhisi koydu. İburamin zero yazarak bizi gönderdi. Oğlumuzun ateşi düşmediği gibi titreme ve kusma ile hastalığı ilerledi. Başka bir özel hastane olan Yeni-Med hastanesine götürdüğümüzde boğazının çok şiştiğini, antibiyotiğe başlanması gerektiği söylendi. Kusmanın verdiği halsizlik ve ateşten dolayı da serum bağlandı. Üstelik 19 mayısa 250TL, Yeni Med’e ise 166TL muayene ücreti ödedim. tavsiye etmiyorum

Hikmet Sapmaz-3 hafta önce

İki farklı özel sigortamız olmasına rağmen ACİLden giriş yaptığımız halde sadece muayene ücreti olarak 90₺ para istendi. Tahlil isteminde de serumda da çok daha yüksek fiyatlar. Sancı içinde geldiğimiz bu hastanede ne ilgilenildi ne de yardımcı olundu. Her şey para olmuş giriş yapmadan neyiniz var bile demediler. Yazıklar olsun. Hiç kimseye tavsiye etmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir