Osmanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili pek çok rahatsızlığın tedavisinin yapıldığı ve rutin kontrollerin gerçekleştirildiği bu sağlık kuruluşları alanında uzman hekimlerce yürütülen implant, gömülü diş, gülüş tasarımı, ortognatik cerrahi, çift çene cerrahisi, diş çekimi, kanal tedavisi , kök ucu ameliyatı ve diş beyazlatma gibi pek çok tedavi sonucu hastalarının rahatça gülümsemelerini sağlar. Tüm diş tedavilerinde uzman kadroları ve son teknolojik malzemeler gibi pek çok konuda ayrıntılı bilgi edinmek için Osmanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve gülüşlerinizi çoğaltabilirsiniz.


Adres : Mehmet Akif Ersoy, Demetevler, Sami Efendi Cd No:56 06550, 06200 Yenimahalle/Ankara

Telefon : 0312 325 36 36

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Osmanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Osmanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Yorumları

Osmanlı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Şikayetleri

Halil BAYAR-2 ay önce

Dr.Erol Güven sen neyin kafasındasın bana diş eti uzmanına randevu verdiğini söyleyip,riksli gebelik uzmanına takip veriyorsun.Neyse hata olabilir derken sizi arayıp düzeltme yapmanızı istiyorum dört kere aradığım halde yine düzeltmiyorsunuz…İlgisiz,konuşması anlaşılmayan,muayene etmeden röntgenle karar veren işini kâle almayan birisi olduğunuzu düşünüyorum.Sizi cimere şikayet ettim. Ne haliniz varsa görün

sezai demir-bir ay önce

6 ay içinde aynı hekimden randevu alma zorunluluğu gibi saçma sapan bir kural koymuşlar. Aynı hekimden randevu alacağız diye 1.5 aydır uğraşıyoruz ama randevular hep dolu. Çocuğun dişi en sonunda apse yaptı.

Göktuğ Semiz-3 ay önce

Dt. Erol Güven Saat 8.30 randevusu olmama rağmen seni çağıracağız diye diye saat 11’e kadar bekletti . Saat 11’de şimdi alamam seni öğleden sonra gel diyerek beni kışkışladı. Bu doktordan 2 kez randevu aldım. Ağzımı açıp bir kere bile bakmadı. Dt. Erol Güveni asla tavsiye etmem.

Alperen Akbaşlı-4 hafta önce

Bugün sabah diş merkezine muayene ve diş temizliği için geldim. Diş Hekimi Habibe AKKALE oldukça güler yüzlü ve özverili bir şekilde ilgilendi. Diş temizliğinden de oldukça memnun kaldım acısız ve eksiksiz bir biçimde tedavimi tamamladı. Sayın hekimimize teşekkürü borç bilirim.

Can Bertuğ Dursun-2 ay önce

Naile Özkan hocanın ellerine sağlık hayatımda gittiğim en iyi diş doktoruydu. Dişçiden çocukluktan beri korkarım ama beni rahatlatarak 2 dakika da 20lik dişimi çekti çok iyi davrandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir