Ödemiş Devlet Hastanesi İzmir’in Ödemiş ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Ödemiş Devlet Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Zafer, Ortaç Sk. No:10, 35750 Ödemiş/İzmir

Telefon : 0232 544 51 13

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Ödemiş Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Ödemiş Devlet Hastanesi Yorumları

Ödemiş Devlet Hastanesi Şikayetleri

Resul Can Erol-bir ay önce

Dikkat!!!!! Sağlık Kurulu raporunu ortalama 2 hafta önce 1 günde hallettim ve tüm imzaları verip kurula sundum. Abi tam 2 haftadır ropurumu hala hazırlayamadılar. Ne zaman arasam doktorlar grevde doktor imzanız eksik diyorlar. Bakın doktorlar güzel konuşunca ilgileniyorlar ilgide sıkıntım yok ama abi 2 haftadır nedir bu ya… 350 TL para verdim. Üstelik öğrenci halimle…. Sağlık Kurulu rapor işiniz varsa gitmeyin abi buraya!! Diğer şeyleri bilemem.

latif demir-3 ay önce

Tireden gelip gittiğim için biraz gecikmeler oldu.doktor hanımın pilanlarını bozmusum, ne pilani varsa.taktırdığım azı dişlerinden memnun değilim.yemek yerken ağzım yoruluyor.dişler yemekleri öğütmüyor.böyle olacağına bilseydim hiç dış taktırmazdım.işcilikleri sıfır benimle ilgilenen doktorun.

Kaan Özkara-2 ay önce

Herkesin inşallah önüne Op.Dr.Yılmaz Önder gibi doktorlar çıkar cidden çok başka bir seviye

SEVCAN TALER-5 ay önce

20 gün boyunca 3. Basamak yoğun bakımdaki hastam boşu boşuna yattı zorla sevk ettirebildim izmire ve insan eli büyüklüğünde yatak yarası oluşmuş. Yoğun bakıma girerken daha iyi olan hastam şimdi tehlikede mahfettiniz hastamı bu işin peşini bırakmıcam. Mahşerde iki elim yakanızda.

Tarik Topcu-5 ay önce

Insalara karsi sorulara karsi dusman kesilmis bir hastene calisanlari doktorlar ne bilgi verir ne birsey yapar cok yetersiz bir hastene surunmek isteyen varsa gidin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir