Noah’s Ark Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Noah’s Ark Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Kavaklıdere, Büklüm Cd No:22 D:24, 06680 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 418 35 55

Hizmet Saatleri :

Pazartesi09:00–20:00
Salı09:00–20:00
Çarşamba09:00–20:00
Perşembe09:00–20:00
Cuma09:00–20:00
Cumartesi09:00–20:00
Pazar11:00–19:00

Noah’s Ark Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Noah’s Ark Veteriner Kliniği Yorumları

Noah’s Ark Veteriner Kliniği Şikayetleri

Jolly Joker-3 hafta önce

Gerçekten iyi bir veteriner. Özellikle Damla kendi çocuğu gibi davranıp ilgileniyor

mustafa gülseren-bir ay önce

Her zaman güler yüzlü, her zaman güvenilir. 10 yıllık veterinerimiz.

Defne Saraçoğlu-bir yıl önce

2 ay önce 16 yaşındaki kedimin yemek yememe şikayeti için gittim sarılık olduğunu söyleyip başka hiç ekstra bir bilgi vermeden (sadece sorunca bazı yuvarlak cevaplar vererek) her gün ölmek üzere olan bir kediyi seruma kendilerine getirmemi istediler. 1 hafta sonunda kedimin çektiği acıya daha fazla katlanamayıp kendilerine götürmekten vazgeçtim. Başka bir veterinere götürdüğümde elle muayene yapıp, kedimin karaciğerinde mandalina büyüklüğünde bir tümörü olduğunu söyleyip şu saatten sonra kurtulabilmesinin zaten olanaklı olmadığını ve acı çekerek hayatını kaybedeceğini söyledi. Bu sebeple kedimi uyutmak zorunda kaldım. Tek isteğim acı çekmemesiydi ve elle bile muayene yapmamış olan bu harika (!) kliniğe 1 hafta boyunca çanta gibi kedimi taşımış olduğum için bazen hala uykularım kaçıyor.

Kubilay ankara-bir yıl önce

Güvenilir, sıcak kanlı ve profesyonel insanlar. hayvanları seviyorlar kendinizi müşteri gibi hissetmiyorsunuz. dolayısıyla parayı ön planda tutan bir işletme de değil. Tedavi sürecinde de istediğim anda iletişim kurabildim ve son derece ilgililerdi.

şilan erbek-bir yıl önce

12 Şubat’ta çok basit bir ameliyat merak etmeyin denilerek kısırlaştırma ameliyatına alınan 7 yaşındaki köpeğimiz ellerinde kaldı. Verilen tek cevap anestezi etkisine tekrar girdiği oldu. Doğru düzgün müdahale edilmemesinin yanı sıra düzgün bir cevap da alamadık oğlumuzun ölümü ile ilgili. Üstüne üstlük önce, aklımıza gelmedi sonra da acınız tazeydi, bahanesi üreterek nekropsi hakkımızı da elimizden aldılar biz ilk etapta bu seçeneği düşünemedik diye. Umarım cezalarını bulacakları zamanlar gelir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir