Ness Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Ness Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Yıldızevler, Şehit Mustafa Doğan Cd, Yıldız 19/C, 06550 Çankaya/Ankara

Telefon : 0533 711 83 83

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 09.30-19.00 / Cumartesi: 09.30-19.00 / Pazar: Kapalı

Ness Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Ness Veteriner Kliniği Yorumları

Ness Veteriner Kliniği Şikayetleri

sibel bas-3 hafta önce

Her randevumuzda tüm kontrollerimizi yapan,ilgili özenli yaklaşan veterinerimiz. Gereksiz tedavi ve uygulamalardan kaçınan yaklaşımıyla içimizi rahatlatıyorlar. Tüm evcil hayvan sahipleri gönül rahatlığıyla gidebilir.

Gizem-4 ay önce

işinin ehli denilir ya Gökhan Bey aynen öyle… Uzun, sağlıklı bir ömrü olsun ki böyle birçok cana yardımı dokunsun 🌸 iyi ki varsınız

Gözde Bekar-bir yıl önce

12 yıldır tüm evcil hayvanlarımızı Gökhan Bey ve Neslihan Hanım’a götürüyoruz, oldukça ilgili ve bilgililer. Patili evlatlarımızı her seferinde gönül rahatlığı ile teslim edip, ihtiyaçlarını karşılayabildiğimiz sevgi dolu bir veteriner kliniği.

ali sinan kural-9 ay önce

Asla eyvah yine mi veteriner demezsiniz. çünkü her konu da mütevazi, tecrübeli en önemlisi önce canınızın sağlığı için güvenebileceğiniz yegane kliniklerden biri. yüreklerine sağlık

Cem TUNA-bir yıl önce

Öncelikle her canlıya ayırım yapmaksızın kendi evcil hayvanı gibi yaklaşan bir yer olduğunuz için teşekkür ediyorum. Kimseyi kötülemek istemem ama başkasına güvenmeyip buraya getirdiğim kedimin hayat bulması buranın sayesindedir. Bu kadar özverili ve kaliteli bir kliniğin bu kadar uygun fiyatlı olması da cabası. İyiki varsınız….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir