Narlıdere Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İzmir’in Narlıdere ilçesinde hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili pek çok rahatsızlığın tedavisinin yapıldığı ve rutin kontrollerin gerçekleştirildiği bu sağlık kuruluşları alanında uzman hekimlerce yürütülen implant, gömülü diş, gülüş tasarımı, ortognatik cerrahi, çift çene cerrahisi, diş çekimi, kanal tedavisi , kök ucu ameliyatı ve diş beyazlatma gibi pek çok tedavi sonucu hastalarının rahatça gülümsemelerini sağlar. Tüm diş tedavilerinde uzman kadroları ve son teknolojik malzemeler gibi pek çok konuda ayrıntılı bilgi edinmek için Narlıdere Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve gülüşlerinizi çoğaltabilirsiniz.


Adres :  Huzur, no, Egemen Sk. No:2, 35320 Narlıdere/İzmir

Telefon : (0232) 239 13 13

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Narlıdere Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Narlıdere Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Yorumları

Narlıdere Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Şikayetleri

Erdogan Yanikoglu-2 ay önce

Olmasa kötü olur ancak o kadar özensiz ve ilgisiz diş hekimliği yapılıyor ki, kelimelerle ifade etmek zor. Özel muayenehanelerine gidip para verseniz özen gösterecekleri kesin ama burada canınızı yakmak ve taleplerinize “hayır” demek için yarışıyorlar. Yazık.

melis ünver-4 ay önce

Dişime kanal tedavisi işlemi yapıldı. Şule hanıma çok teşekkür ediyorum eli çok hafif işini iyi yapıyor çok memnun kaldım. Güleryüzlü sıcakkanlı samimi ve gerçekten de en önemlisi de titiz bir şekilde yapıyor olması ve açıklayıcı şekilde yardımcı oluyor. işinde çok iyi ( ŞULE SOYSAL ŞAHİN ) doktor ismi randevuyu gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

ali osman kılıç-3 ay önce

Kesinlikle buraya gelmeyin dışarda güzel para kazanan muayenehaneler var lütfen oraya gidin şeklinde hizmet veren bir merkez. İşte ne yazıkki devletten sabit maaşlı çalışınca böyle olunuyor sanırım. Ayrıca Mehmet Enis Güllüoğlu hocadan randevu almamanızı öneririm.

Halit Ak-4 ay önce

Benim diş protezlerim çıkmıştı. Bide filim kontrolüm bulunuyordu. Hem Dr. Işıl hanım hem de Uzm.Dr Atilla hocamız çok yardımcı oldular. İkisine çok teşekkür ediyorum.

Mucella Monkul-3 hafta önce

Dr. Behice Ceren BÖLÜKBAŞI na randevu verdi 182, gittim çok memnun kaldım, kanal tedavisi oldum, bir hayli zaman aldı, eli çok hafif, teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir