Nallıhan Devlet Hastanesi Ankara’nın Nallıhan ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Nallıhan Devlet Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Yıl, Aydın Cd. No:1, 06920 Nallıhan/Ankara

Telefon : 0312 785 10 41

Hizmet Saatleri : 08.00-17.00

Nallıhan Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Nallıhan Devlet Hastanesi Yorumları

Nallıhan Devlet Hastanesi Şikayetleri

Mehmet Yurdakul-5 ay önce

Sağlık hizmetleri iyi olan özellikle Sağlık personelinin güleryüzlü çalışmaları çok iyi. Hastane girişine sundurma ile ikinci bir kapının yapılması içeriye soğuk havanın girmesini engelleyecektir. Mevcut durumda özellikle kardiyoloji bölümünde bekleyenler soğuktan çok etkileniyor.

Sohbet Kesitleri Dinim İslam-bir hafta önce

Dahiliyeden Mustafa beye randevu alıyoruz, 20 km yol geldik, hastanenin bize dediği “Bugün Mustafa beyin son günü hastalara bakamayacak” diyorlar. Bakamayacaksa randevu yu neden kapatmıyorlar. İlgililere duyurular.

Gulgun Turkoglu-bir ay önce

12/7/2022 tarihinde geçirmiş olduğum rahatsızlıkta yakın ilgisini esirgemeyen acil şekilde ankaraya sevkimi sağlayan acil doktoru hemşire ve personeline çok teşekkür ederim 💐

Mücahit Kaya-bir ay önce

08.07.2022-09.07.2022 tarihi arasında çalışan tüm personellere teşekkürlerimi bir borç bilirim, gerek güler yüzlü olmaları gerek işlerini en iyi bir sekilde yapmaları konusunda özen gösteren işini gerçekten liyakatıyla yapan tüm sağlık çalışanlarına tesekkur ederim

Nazif Ünal-2 hafta önce

Oldukça güzel bir yerde doğa bakımdan ferah iyi kadrosu var mütevazi cana yakın çalışkan personeli var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir