Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi İstanbul’un üsküdar ilçesinde sağlık hizmeti vermekte olan yarı sigortalı bir Özel Hastanesidir Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesinin bilgilerini sizler için derlemiş bulunduk bu makalemizde Üsküdar Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Doktorları, Üsküdar Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Bölümleri, Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Nerede, Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Nasıl Gidilir, Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Yorumları, Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Şikayetleri, Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Randevu Alma gibi merak etmiş olduğunuz tüm bilgileri bu makalemizde yazarak siz değerli ziyaretçilerimizi aydınlatmak ve işlemlerini kısaltmak BizdeOrg olarak prensip edinmiş olduğumuz ilkelerden biridir. Eğer Sizlerde bu hastanede hizmet almış iseniz yorum yaz kısmında belirterek diğer değerli ziyaretçilerimiz için faydalı bir yol izlemelerinde katkıda bulunabilirsiniz. Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesinde hizmet alabilmeniz için öncelikle Randevu al butonuna tıklayarak randevunuzu oluşturarak karşılığında hizmet alabilirsiniz. Sistem bazen arıza verebilmektedir. ve bu arıza sonucunda siz değerli ziyaretçilerimiz mağdur olmamanız adına Randevu al butonunun hemen altında belirtmiş olduğumuz Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Telefon numarası kısmındaki numarayı mobil telefonlarınız ile arayarak çağrı merkezi ile sağlayacağınız görüşme ile randevunuzu sağlıklı bir şekilde oluşturup Sağlık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sunucumuz olan BizdeOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres : Acıbadem, Çeçen Sok. No:52, 34660 Üsküdar/İstanbul

Telefon : 02169121700

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

E-posta : [email protected]

Üsküdar Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Nerede, Üsküdar Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesine Nasıl Gidilir, Üsküdar Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Yol Tarifi, Üsküdar Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Yol Haritası Maps

Üsküdar Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Doktorları

Psikiyatri Uzmanı Dr. Öğretim Üyesi Selin Birgül Baran Kimdir
Psikiyatri Uzmanı Dr. Öğretim Üyesi Zekeriya Yelboğa Kimdir
Psikiyatri Uzmanı Dr. Öğretim Üyesi Sıtar Hezer Kimdir
Psikiyatri Uzmanı Dr. Öğretim Üyesi Zafer Tapancı Kimdir
Psikiyatri Uzmanı Uzm. Dr. Merve Çaldaş Kimdir
Psikiyatri Uzmanı Uzm. Dr. Özge Yükselay Kimdir
Psikiyatri Uzmanı Uzm. Dr. Huzeyfe Barham Kimdir
Psikiyatri Uzmanı Uzm. Dr. Sümeyra Yılmaz Kimdir
Çocuk Ergen Psikiyatri Uzmanı Uzm. Dr. Rümeysa Alaca Kimdir
Çocuk Ergen Psikiyatri Uzmanı Uzm. Dr. Tuğba Türk Adıyaman Kimdir
Nöroloji Uzmanı Dr. Meliha Aydın Kimdir
Dahiliye Uzmanı Uzm. Dr. Hüseyin Özdemir Kimdir
Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Orhan Akman Kimdir
Medikal Doktor, Acil Hekimi Dr. Nermin Yücel Kimdir
Medikal Doktor, Acil Hekimi Dr. Zehra Emine Dulkadir Kimdir
Klinik Psikolog Ayşegül Nezor Kimdir
Klinik Psikolog Miray Korucu Keskin Kimdir
Klinik Psikolog Figen Uçar Kimdir
Klinik Psikolog Kardelen Aydın Kimdir
Klinik Psikolog Damla Özcan Kimdir
Klinik Psikolog Nurdamla Ceylan Kimdir
Klinik Psikolog Tuğçe Erdoğdu Kimdir
Uzman Psikolog Begüm Sevinç Kimdir
Uzman Psikolog Zehra Olcay Tuna Kimdir
Uzman Psikolog Özge Kalkan Kimdir
Uzman Psikolog Ayşe S. Aydoğdu Kimdir
Psikolog Neslihan Turan Kimdir
Psikolog Ece Kutsal Kimdir
Psikolog Elif Sena Tekdemir Kimdir
Psikolog İrem B. Yılmazcan Kimdir
Psikolog Gamze Gülsoy kimdir
Psikolog M. Yusuf Babacan Kimdir
Psikolog Beril Eser Kimdir
Psikolog İ. Anıl Usta Kimdir
Psikolog Eslem Fulya Ekşi Kimdir
Psikolog Gizem Yıldız Kimdir
Psikolog Nihal Altıner Kimdir
Dil ve Konuşma Terapisti Burçin Mutlu Kimdir
Uzman Diyetisyen Yeşim Nurdan Özkorucuklu Kimdir

Üsküdar Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Yorumları

Üsküdar Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi Şikayetleri

Mithatcan Yılmaz – 9 ay Önce

Sayın Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi’nin Değerli Çalışanları, Yaklaşık 2005 yılından bu zamana kadar genel hastaneneciliğin içerisinde olan biri olarak bir çok kurumda çalışma ve dostlarım aracılığı ile farklı kurumları deneyimleme imkanı buldum .Ancak kişisel olarak bir konu başınıza gelmeden tam olarak tecrübe etmiş olmuyorsunuz. Yaşadığım nörolojik rahatsızlıkla ilgili herhangi bir belirti vermemesine rağmen buradaki hekimin nokta atışında bulunmasına bağlı olarak şuan hayattayım. Size nasıl teşekkür ederim bilemiyorum ama her konuda gözü kapalı olarak buradaki ekibin çalışmasını ,nasıl takım olunur nasıl organize olunur ve farklı bir sağlık kuruluşuna yönlendirilir görme şansım oldu. Bunu söylemeye tecrübem olduğu düşüncesindeyim ki ;bu şekilde kurumlar bulunduğu sektörü en iyi temsil eden kurumlardır ,sayılarının artması gerekiyor. En derin saygılarımı sunarım, Hayatımı kurtaran 2.Ailem, Mithatcan Yılmaz.

Oğuzcan Evren – 4 ay Önce

Çalışan herkes çok ilgili ve yardımcı oluyor ilk kez böylesine bir hastane deneyimi yaşadım teşekkür ederim ilginize 👍🏼

Ertan Sümengan – 2 hafta Önce

30 temmuzda oğlum için gittik girişte maske veriyolar yasak yok niye acaba dedim sonra koridorda oyuncakların oraya gidince oğlum anladım hastane pislikten geçilmiyor oyuncaklar kirden renk değiştirmiş yerde boş bardaklar masa leş gibi yerler leş gibi 4 yaşında oğlum dedi ki baba burası ne kadar pis yani özel hastane güya ama devletten pis bi yer resimlerinde yan tarafını otoparkı gibi gördüm gidince özeleştirmişler 30₺ otopark ücreti yani anlıcanız her yerden para gelsin ama biz hiç bişey yapmıyalım zaten kerizler gelir düşüncesiyle açılmış bi darphane.

Emine Ayrılmaz – 3 ay Önce

Moodist hastanesine yeğenimi Tugba Hanım’a getirdim. Seanstan sonra bizleri her konuda bilgilendirdi ilaçla ilgili kafamıza bir şey takıldı asistani aracılığıyla hızlı dönüşler yaptı. Kendisine ve moodist hastanesinin çalışanlarına cok teşekkür ederim. Hastane aynı zamanda çok temiz ve çalışanlara guler yüzlü

Kübra Kahraman – 3 ay Önce

Moodist hastanesinde bir yakınım amatem servisinde tedavi gördü. Gerek hastane personellerin gerek de sağlık çalışanlarının ilgisi çok iyiydi. Yakınım servis sürecinde etkinliklerden ve doktoru Zafer Bey’den memnun kaldığını iletti. Kendisini bir hastanede gibi değil sanki bir otelde gibi hissettiğini söyledi.

Bihter Aydoğdu – 3 ay Önce

15 yaşındaki oğlumu geçen yaz Psikolog Gökhan Bey’e götürdüm. Ciddi anlamda katkı sağladı oğluma. Hastane ilgisi, yaklaşımı, temizliği de gerçekten kusursuz. Lokasyon olarak da çok rahat. Herkese tavsiye ederim

Doğan Aksu – 2 ay Önce

Madde bağımlılığıyla alakalı geldiğim dördüncü hastane ve A dan Z ye tüm personelin güler yüzü dikkat çekici. Zehra hanımın samimiyetide takdire şayan, karşısındaki hasta alaylı ve eski kaşar olmasına rağmen profesyonelliğinden bir şey kaybetmiyor. Ama her bağımlı kardeşimin bilmesi gereken bir şey var maneviyatın boşluğunu hiçbir profesyonel dolduramaz herkese geçmiş olsun.

Ejder Uçuk – 1 ay Önce

Hasta yönlendirmesi ve ilişkiler olarak berbat bir personele sahip. Fakat içindeki doktorlar hakkında birşey diyemem, sağolsunlar iç personel sayesinde bir türlü doktorları deneyimleyemedik.

Muhammed Yalçın – 5 ay Önce

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine, Dr. Zekeriya bey’den randevu aldım. Öncelikle tüm personel çok ilgiliydi, kayıt işlemleri için çok bekletmeden, hızlaca tüm işlerimi hallettim ve arkadaşlar son derece güler yüzlü şekilde işlemlerimi gerçekleştirdiler. Hoca ile ilerlettiğimiz terapi süreci oldukça verimli ve sağlıklıydı. çok güzel bir bağ kurduk. Süreçten ve hocadan da son derece memnun kaldık. Tüm hastane personellerine ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Uluç Özcu – 2 yıl Önce

Acıbadem de AkasyaAvm’nin karşısında yer alan tam teşeküllü psikiyatri ve nöroloji hastanesidir. Hastaların kendine zarar vermemesi için yumuşak odaları vardır. eeişkin ruh sağlığı, acil psikiyatri, madde bağımlılığı, çocuk ergen ruh sağlığı, psikoterapi, genel yataklı psikiyatri servisi vardır. Alanında uzman doktor ve akademik kadrosu vardır. Ekleme yapıyorum: Moodist ilr ilgili yapılan en oluösuz eleştiri ve yorumlara bile Moodist’in cevap vermesi güzel birşey. Bazılarımız istediklerini buluyor bazılarımız bulamıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir