Mod Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Mod Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Şht. Cengiz Karaca, Kabil Cd. No:157, 06460 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 475 52 10

Hizmet Saatleri :

Salı09:30–19:00
Çarşamba09:30–19:00
Perşembe09:30–19:00
Cuma09:30–19:00
Cumartesi09:30–18:00
PazarKapalı
Pazartesi09:30–19:00

Mod Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Mod Veteriner Kliniği Yorumları

Mod Veteriner Kliniği Şikayetleri

selin sağlam-bir ay önce

İşini bilen ve cidden yavrunuza yavrusu gibi bakan bir veterinerle çalışmak her konuda huzur veriyor. Birebir takiple asla aşıları atlamıyor ve randevulu sistem sayesinde hiç beklemiyorsunuz 👍

Ümit Tamer Sezgin-3 ay önce

Çok bilgili, aydınlatıcı ve ilgili bir Veteriner Hekim Hanımefendi.

Bulut Karaca-bir yıl önce

Kapısında 24 saat yazıp, 18:15te gittiğimizde ışıkları kapalı olan, numaralarından aradığımızda açmayan veteriner. Aramamıza daha sonra dönüş bile yapmadılar. Ya köpeğim boğuluyor, ölüyor olsaydı? Buraya giden köpeğine kedisine değer vermiyordur.

Zehra Üçgül-bir yıl önce

İlgili, hijyen kurallarına uygun, iletişim iyi, her an ulaşılabilir. Üç yıldır veterinerimiz gayet memnunum.

Berkan Sariyar-2 yıl önce

Gittiğim en iyi veteriner hekim. Özellikle son zamanlarda bu işi sadece para odaklı yapan veteriner hekimlerin yanı sıra Derya Hanım işini her zaman çok iyi ve dürüst bir şekilde yapmaktadır. MOD veteriner kliniğini herkese öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir