Minik Patiler Pet Shop ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Minik Patiler Pet Shop bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan veterinerdir. .Bu veterinerde hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz merkez detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Minik Patiler Pet Shop Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Minik Patiler Pet Shop Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Minik Patiler Pet ShopMinik Patiler Pet Shop ,Minik Patiler Pet Shop Nerede ,Minik Patiler Pet Shop , nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres :Ergenekon, Semerkant Cd. No:9/B, 33420 Tarsus/Mersin

Telefon :05443407406

Şu anda açık

Cuma09:00–20:30
Cumartesi09:00–20:30
Pazar09:00–17:30
Pazartesi(İşçi Bayramı)09:00–20:30Saatler değişebilir
Salı09:00–20:30
Çarşamba09:00–20:30
Perşembe09:00–20:30

Minik Patiler Pet Shop Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Minik Patiler Pet Shop Yorumları

Minik Patiler Pet Shop Şikayetleri

Songül Yırtlaz – bir ay Önce

Aldığımız her ürün çok kaliteli ve her zaman güleryüzle karşılıyorlar,keyifle canlarımız için mama,oyuncak,yatak vb alabilirsiniz 😊 …

Yaşam Koçu -bir yıl Önce

İlgi, alaka ve güler yüzlü hizmet için çok teşekkür ederim. Özellikle evcil hayvanlar konusundaki bilgileri çok fazla. Ayrıca mamalar ve içerikleri hakkında çok bilgililer. Çok hijyenik bir ortam.

Kaan Kürşat Karagözlü– 9 ay Önce

Her bütçeye uygun mama var. İlgi ve alaka beklenenin üzerinde. Ben mamamı satayım da sonrası beni ilgilendirmez mantığı yok. Beslediginiz hayvanın cinsi ne olursa olsun her konuda DETAYLI olarak sizi bilgilendiriyor. Veteriner konusunda da yardımcı oluyorlar. Tavsiye ederim.

Enes İleri– 6 ay Önce

Minik dostlarımızin ihtiyaçları için herşey var Güler yüzlu sıcakkanlı insanlar işyeri sahipleri çok beğendim başarılar

Saliha Kara – bir yıl Önc e

İşinde başarılı, güvenilir, ilgili, gerçek anlamda samimi güler yüz arıyorsanız eğer tam da burası diyebilirim. İyi ki tanımışım diyorum ve kendimi şanslı hissediyorum. Köpeğim ile ilgili yardımlarını asla unutamam. Doğru bilgi, doğru yönlendirme ve samimiyetleri için çoookkk teşekkür ediyorum.

Mislina Petek – bir yıl Önce

5 yıldızı gerçekten de hak eden en güzel pet Shop . Kedim için en çok tercih ettiğim ve çok güvendiğim nadir pet shoplardan . Sadece kedi değil aynî zamanda diğer evcil dostlarınızın da her türlü ihtiyacını minik patiler pet shopta bulabilirsiniz 😸✌️ …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir