Metropolitan Hayvan Hastanesi Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Metropolitan Hayvan Hastanesi bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : İncek, Kızılcaşar Mahallesi, İncek Bulvarı, No.:350, 06830 Ankara

Telefon : 0312 317 97 97

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Metropolitan Hayvan Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Metropolitan Hayvan Hastanesi Yorumları

Metropolitan Hayvan Hastanesi Şikayetleri

Çağrı Atasoy-bir yıl önce

Köpeğimi kaşındığı muayeneye götürdüm, kalbinde sorun var diyip kalp ilacı sattılar(kalbinde sorun olmadıgını 3 4 hekim gezince anladm) , midesinde sorun var diyip mide ilacı sattılar(midesinde sorun olmadıgınu baska yerlere gidince anladım) , uyuz teşhisi koyup 8 ay yanlış tedavi yaptılar bu süreçte binlerce tl harcadım. Söyledikleri bütün şeylerin yalan oldugunu, uyuz olmadıgını gereksiz yere zehir yutturulduğunu, daha sonrasında 4 5 veteriner gezip kontrol ettigimde anladım. Ben bu kadar sahtekar insanlar tanımadım, sakın bu hastaneye güvenmeyin, götürdügünüz dostunuzun canına yazık. Her gittiginizde başka yüzle muhattap olursunuz. Levent denen şahısın saglıkla işi yok, tamamen ticaret amaçları. yalancı, sahteka bir kurum aslagüvenmeyin, para için herşeyi yaparlar. İsteyenede yanlış uyguladıkları bütün tedavileri gösteririm, isterkende vermemekte direndiler ellerinden zorla aldım.

Egemen İlgü-bir yıl önce

merhaba, Levent Hoca ve ekibiyle tanışalı 1 ayı geçti, çok memnun kaldım yeterli olmaz, köpeğimin gemişten ve doğuştan gelen bir çok (maalesef ) hastalığına doğru ve profesyonelce teşhis koyarak köpeğimin sağlığa kavuşmasını sağladı. Öncelikle Levent Hoca olmak üzere tüm ekibine sonsuz teşekkürler

Hülya Yavuz-bir yıl önce

İncek sarıkız isimli sokak köpeğimiz kaza geçirmiş ve bu hastaneye götürülmüş. Ziyaretine gittiğimde ilk iznenimim çok iyi idi.Köpeğimizin bakımı da özenle yapılıyor gibi.Tedavi süreci devam ediyor.Sonuçlanınca nihai fikrimi beyan edeceğim.

Celal Demirtaş-7 ay önce

Şimdilik beğendik devamı bonimin iyileşmesinden sonra olacak inşallah verdikleri ilaç yavrumuz iyileştirecek

Taha Emre Baran-bir yıl önce

Köpeğime başka bir köpek saldırdığı için acilen buraya getirdim, kesinlikle anestezi yapılıp dikiş atılması gerektiği yönünde bilgi verdiler, ayrıca kuyruk altında olan yarası için yalamaması gerektiğini söyleyerek boyunluk sattılar. Sabah kendi veterinerime götürdüğümde dikişe gerek olmadığını ve yarasını da yalamasında bir sorun olmadığı söylendi. Kesinlikle önermiyorum, art niyetli ve hayvan sevgisi yerine para sevgisi olan insanlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir