Menemen Devlet Hastanesi İzmir’in Menemen ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Menemen Devlet Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Uğur Mumcu, 1249. Sk. No:11, 35660 Menemen/İzmir

Telefon : (0232) 832 58 59

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Menemen Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Menemen Devlet Hastanesi Yorumları

Menemen Devlet Hastanesi Şikayetleri

z.m.t tore-bir ay önce

Dün Menemen devlet hastanesinde idim, ilk kez gittim,danışmada kimse yok, veznedara sormak zorunda kaldım hep, kendisi sağolsun her seferinde cevapladı. Ayrıca tuvaletler çok pis, sabun, kağıt havlu vs hiç birşey yoktu. Yetkililerin bilgisine.

Bahar ŞEVİKTÜRK-3 ay önce

İzmir’de yaşıyorum ama Menemen Devlet Hastanesine ilk kez geldim.En çok dikkatimi çeken Hastane bahçesinden içeriye girdiğinizde Danışmada bulunan Melahat hanımdı:) Bu karşılamadan o kadar memnun oldum ki ismini öğrenmek istedim.Özel hastanede bile böyle pozitif enerji,gülen yüz ve ilgi alaka ile karşılaşmadım.Hastane yönetimine teşekkür ederim.Ne kadar doğru bir seçim yapmışlar.Melahat hanımla güzel başlayan günümüzde eminim ki sonuçlarımızda güzel çıkacak…Teşekkürler Menemen Devlet Hastanesi

ömer ellialtı-3 ay önce

Acil girişide diğer birimlerde gayet düzenli doktorları ve çalışanları ilgili, bu kadar gelen gidenle uğraşmak ve memnun etmek gerçekten zor olmalı, ama doktorlar sabırla bütün hastalarla tek tek ilgileniyorlar verilen sürede.

Erkan Işık-2 hafta önce

Yaklasık 6 aydır Menemen Devlet Hastanasine işim gergi cok sık gidiyorum dikkatimi ilk gunden danışma da görevli adının MELAHAT oldugunu(ben MELLEK hanım demek istiyorum) dikkatimi çekti danışma ya gelenleri güler yüzüyle karsılayıp tatlı diliyle yonlendirdigi için kendisine teşekkür ediyorum

Ece Özcelik-2 hafta önce

Bu 1 numara iç hastalıkları doktoru Yasin Kocaöz için. Ne kadar saygısız ve burnu havada bir insan. Bir dövmediği kaldı beni.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir