Zeytinburnu Melodi Kliniği Randevu Al adlı makalemize hoşgeldiniz bu makalemizde sizlere Online randevunuzu nasıl oluşturabileceğinizi anlatacaz. Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniği İstanbul’un Zeytinburnu İlçesinde minik patili sevimli dostlarımız için hizmet vermektedir. Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniği Veterinerleri bu makalemizde yer almaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimiz için bu veteriner kliniği ile ilgili detaylı tüm bilgilere bu yazımızda aydınlatabilmek için elimizden gelen tüm bilgileri paylaşmaya çalışacaz. Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniği Telefon Numarası , Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniği Yorumları , Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniği Şikayetleri , Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniği Adresi ve aradığınız bir çok sonuca makelemizin altında belirtmiş olduğumuz Telefon, Adres, Hizmet Saatleri, ve Hekimleri ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Bu Kliniğin vermiş olduğu sağlık hizmetlerinden faydalanabilmeniz için öncelikle aşşağıda bulunan Randevu Al Butonuna tıklayarak Randevunuzu online bir şekilde oluşturarak gerekli tüm hizmetleri alabilirsiniz. veyahutta aşşağıda bulunan telefon numarasını çevirerek çağrı merkezi ile yapacağınız görüşmeler ile randevunuzu oluşturabilirsiniz. Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniğinden almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz kısmından belirterek sizlerde bu kliniğin kendini geliştirip daha sağlıklı hizmet verebilmesi için katkıda bulunabilirsiniz.Bilgi Platformu olan Sunucumuz Bizde.Org’u ziyaret ettiğiniz için siz değerli ziyaretçilerimize teşekkür eder Minik Patili Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Yenidoğan, 48. Sk. no: 114/A, 34020 Zeytinburnu/İstanbul

Telefon : 05323592560

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

E-Posta : [email protected]

Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniği Veteriner Hekimleri

Zeytinburnu Melodi Veteriner Hekimi İlyas GÖKTAŞ Kimdir

Zeytinburnu Melodi Veteriner Hekimi Ezgi Yüce Kimdir

Zeytinburnu Melodi Veteriner Hekimi Adem ENGİN Kimdir

Zeytinburnu Melodi Veteriner Hekimi İrem ÇOLAK Kimdir

Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniği Yorumları

Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniği Şikayetleri

Tuğba Bal – 3 ay Önce

Pomerian cinsi köpeğimin adı paşa Paşa’nın dişlerinin temizlenmesi gerekiyordu 9 yaşında şuan 9 yaşına kadar herhangi bir temizleme işlemi olmamıştı nedeni kimse cesaret edemeyip uyutma işlemini gerceklestiremiyor uyanmaz deyip bizi korkutmuslardi Paşa’nın disleri Melodi veteriner kliniği ekibi sayesinde tertemiz bakımlı bir hal aldı ailesi olarak biz ve oğlumuz paşada halimizden çok memnunuz tekrar teşekkür ederiz @melodiveterinerekibine iyi ki tanıdık sizleri.

Selenica Özhan – 1 ay Önce

Canımdan çok sevdiğim kedimi tekrar bana sağlıklı bir şekilde kavuşturan doktorumuz İlyas bey e çok teşekkür ediyorum. Pyometra ameliyatını sağlıklı bir şekilde atlattı çocuğumuz İlyas bey’in bilgileri ve tecrübesi sayesinde. Çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz nadir bir veteriner kliniği… 🙏😻

Asiye Budak – 3 gün Önce

İlgısi alakasi temizligi ve en önemlisi gösterdigi ilgi alaka emek sayesinde iki minik kedim kuzucuklarimi sagligina kavusturdugu icin özellikle ilyas beye çok ama çok tşk ederim

Yasemin Pehlivan – 2 hafta Önce

İlyas bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum. İlgi ve alakalarıdan dolayı kızımı kısırlaştırdım çok memnun kaldım kızım emin ellerde.

Gülşah Azman – 2 ay Önce

Kızımız Lokum’u kısırlaştırdık. İlgi ve alakalarından dolayı İlyas bey ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Tolga Yakın – 2 hafta Önce

Nöbet geçiren kedime acil müdahaleleri için teşekkür ederim. 7/24 açık olmaları büyük avantaj.

Hüseyin Öztürkalan – 7 ay Önce

İlyas hocama ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum. İstanbul’da dolaşmadığım gitmediğim klinik kalmadı İlyas hocamı buldum en sonunda. 🙏🙏🙏Kızımız Badem İlyas hocam sayesinde hâlâ hayatta. Aldığınız paranın her kuruşu helal olsun. Kesinlikle herkese vicdanım rahat bir şekilde tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir