Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz.MEHMET AKİF KIZAL VETERİNER KLİNİĞİ  ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. MEHMET AKİF KIZAL VETERİNER KLİNİĞİ de bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir. Bu klinikten hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz hastane detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan MEHMET AKİF KIZAL VETERİNER KLİNİĞİ  Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan MEHMET AKİF KIZAL VETERİNER KLİNİĞİ  Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. MEHMET AKİF KIZAL VETERİNER KLİNİĞİ  Doktorları , MEHMET AKİF KIZAL VETERİNER KLİNİĞİ ,MEHMET AKİF KIZAL VETERİNER KLİNİĞİ  Nerede , MEHMET AKİF KIZAL VETERİNER KLİNİĞİ  Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Sağlık ve güvenlik

Burada alınan önlemler

. Randevu gerekli

.Maske takılması gerekiyor

.Sıcaklık kontrolünden geçilmesi gerekiyor

.Personel maske takıyor

.Personel için sıcaklık kontrolü yapılıyor

.Personelin müşteri ziyaretleri arasında yüzeyleri dezenfekte etmesi gerekiyor

Adres=
Savrun Mah., Dervişpaşa Cad., No:77, Kadirli, Osmaniye, Türkiye

Telefon=

İletişim bilgileri

+90 532 789 96 14

1

+90 542 408 34 23

Şu anda açık

Perşembe08:30–17:00
Cuma08:30–17:00
Cumartesi09:00–16:00
PazarKapalı
Pazartesi08:30–17:00
Salı08:30–17:00
Çarşamba08:30–17:00

Cevapsız Çağrı Aldıysanız Alo 182’yi Tuşlayabilirsiniz

MEHMET AKİF KIZAL VETERİNER KLİNİĞİ nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

MEHMET AKİF KIZAL VETERİNER KLİNİĞİ yorumları

MEHMET AKİF KIZAL VETERİNER KLİNİĞİ şikayetleri

Muhammed Çankıran – 3 yıl Önce

Terrier cinsi bir oğlum var. Halsizlik ve kusmalar baş göstermeye başladı. Mehmet Akif beyin ilgisi daha sonra arayıp durumunu sorması çok hoşuma gitti. Canlılara değer veren insanlar teşekkür ediyorum

Gazi Kıral – 5 yılş Önce

Kadirli de bu kadar kaliteli ve bilgili veteriner hekim varmıymış. mucizeler yaratıyor ve fiyat neredeyse bedava. ve çok kibar biri. gece iki de dahi geldi. tanışmadan söylediklerimi anlamazsın. teşekkürler iyi ki varsınız.

Gözde Koraş – 5 yıl Önce

köpeğim için kadirlide aramadığım veteriner kalmadı. Akif bey yardımcı oldu. çok teşekkür ediyorum. ayağı kırıktı tüm tedavisini eksiksiz yaptı. şu boncuğum sağlıklı çoook teşekkürler .

Adam Güçlü – 5 yıl Önce

Çok bilgili. Fiyatı da uygun. Herşey var. Mükemmel bir Hekim. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir