Medica Veteriner Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Medica Veteriner bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Birlik, 448. Cd. 73/A, 06610 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 495 98 96

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Medica Veteriner Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Medica Veteriner Yorumları

Medica Veteriner Şikayetleri

Yeşim Kırcan-bir ay önce

Uygar bey ve ekibi mesleklerini sevgi ve etik anlayışıyla icra eden son derece yetkin bir ekip.Önceki veteriner deneyimimizden sonra bize ilaç gibi geldiler.Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

Baran YILDIRIM-4 ay önce

Hayvan sahiplerini bir para kaynağı olarak görmekten başka bir şey yapmıyorlar. Köpeğimi götürmüştüm. Saygısız bazı çalışanları var. Asla hayvanların sahiplerine bilgi vermiyorlar.

cigdem okutan-3 ay önce

Canlarimiza bilgi ve ilgileri ile yaklasiyorlar rahatlikla gidin çok ilgililer kedim ve kopeklerim icin uzun suredir beraberiz

H. İpek Keskin-7 ay önce

Arkadaşımın tavsiyesi ile gitmistim. 2 – 3 senedir düzenli gidiyorum, kedimlerimi onlar araciligi ile sahiplendim. Hic pisman olmadim. Hep yardimci oldular.

Ümit Ersan-2 ay önce

Yıllardır tek adresimiz. E malum evde çok çocuk olunca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir