Mavi Alanya Agiz Ve Dis Sagligi Poliklinigi Alanya İlçesinde hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili pek çok rahatsızlığın tedavisinin yapıldığı ve rutin kontrollerin gerçekleştirildiği bu sağlık kuruluşları alanında uzman hekimlerce yürütülen implant, gömülü diş, gülüş tasarımı, ortognatik cerrahi, çift çene cerrahisi, diş çekimi,kanal tedavisi , kök ucu ameliyatı ve diş beyazlatma gibi pek çok tedavi sonucu hastalarının rahatça gülümsemelerini sağlar. Tüm diş tedavilerinde uzman kadroları ve son teknolojik malzemeler gibi pek çok konuda ayrıntılı bilgi edinmek için Mavi Alanya Agiz Ve Dis Sagligi Poliklinigi bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve gülüşlerinizi çoğaltabilirsiniz.

Adres: Şekerhane, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: 02425110454

Hizmet Saatleri: 09.00 – 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Mavi Alanya Agiz Ve Dis Sagligi Poliklinigi Yol Tarifi:

Mavi Alanya Agiz Ve Dis Sagligi Poliklinigi

Yorumları – Şikayetleri

Aslı Duman – 2 ay önce

başkent hastanesinden randevu almıştım çekim kanal ve dolgu olması gereken dişler var demişti, bi tanıdığın tavsiyesi ile buraya geldim çekim var kanal olması gerekmez minesi açılmadan dolgu yaparım dedi, güvenip başkentteki randevuları iptal ettim, çekim için alt üst keserek baya büyük kesiler attılar onlarca dikiş attılar aylar oldu hâla ağrıdığı oluyor, üstteki çekilen dişin altı, aylar içinde çöktü sanki kemik eriyor, üstüne kanal gerek olmadan dolgu yaparım diyen Onur G. isimli doktor, kontrolde ilgilenmek bile istemedi, başından sağar gibi çürük yok deyip odasına girip kapıyı kapattı, diğer sorunlu dişlerle ilgilenmedi, çekilen filmleri istediğimde bozuk film çıkmıyor telefonla çekin dediler, kimseye önermiyorum..

Gulay Cakmakogl – 6 ay önce

On yılı aşkın süredir tüm ailemin , yönlendirdiğimiz dostlarımızın arkadaşlarımın her türlü diş sıkıntılarında profeyonel yaklaşımları ile destek aldığımız Mavi Alanya Diş Merkezinde başta Uzm Dr Ali bey olmak üzere tüm ekip arkadaşlarına sonsuz teşekkürler 💕iyi ki varsınız başarılarınızın devamını dilerim 🧿🧿🧿

Merve Senturk – 6 ay önce

Mavi Alanya ekibi hizmet kalitesinde ve hasta ile ilgilenme konusunda oldukça iyiydiler. Tedavim süresince her konuda bilgilendirdiler ve sorunsuz ilerledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir