Kuğulu Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Kuğulu Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Anıttepe, Gençlik Cd. No:24 D:B, 06570 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 232 20 01

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Kuğulu Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Kuğulu Veteriner Kliniği Yorumları

Kuğulu Veteriner Kliniği Şikayetleri

Sadık Aslan-2 ay önce

Yavrumuzu tek başına bir köşeye atıp telefonda aradığımızda bilgi vermeyip ilgisiz bir kurum canlarınızı başka veterinerlere götürebilirsiniz hem fiyatları abartılı hemde yavru olan kedimizle ilgilenmediler keşke oraya götürmeseydik.

ömür tekeli-3 ay önce

Hekimlerin ve diğer ekibin, hayvanlarımıza sevgi dolu ve hassasiyetle yaklaşımları, bizlere yönelik olarak da durum ile ilgili bilgilendirmek suretiyle ilgili tavırları kuğulu veteriner kliniğini gönül rahatlığı ile hayvanlarımızı götüreceğimiz bir yer yapmaktadır. Hekimlerin konularında uzman olmalarının yanı sıra, teşhis ve tedavinin doğru uygulanmasından maddi kaygılar gütmeyen, gereksiz test/tahlil/görüntüleme yapmayan “etik” yaklaşımları bu kliniğin tercih edilmesi için en önemli sebeptir.

Allah var gam yok.-6 ay önce

MUTİ,BETİ,TUTİ😊3 köpeğim var 5 senedir tanırım soon derece beyefendi,işinin ehli titiz, yardımsever,mütevazi,kibirli olmayan, telefonla her aradığımda samimiyetle bilgi veren yol gösteren Ankara’nın en iyi veteriner hekimidir.önceliği para değil,hayvan sağlığı düşüncesinde olan bir veterinerdir.

Sevgi Büğdüz-5 ay önce

2 yıldır kedimin takibini yaptırdığım, temiz bir klinik.Veteriner Şeyma Hanim ,veteriner Berk bey ve personelleri güler yüzlü ve ilgililer.Her konuda bizi bilgilendiren ve şikayetlerimizi kısa süre sonlandiran güzel ekibe sonsuz teşekkürler

Gökşad Ulutaş-7 ay önce

Uzun süredir olumsuz yorumlardan mütevellit gitmeye çekiniyordum. Ancak 2 gün önce yasaklı ırklar kanununun son günüydü. Gaz anestizleri olduğu için ve başka yerler hem fahiş fiyat çektiği için 12 yaşında köpeğimi kısırlaştırma + tümör ameliyatı için götürdüm. Personel alakadar, Seda Horum hoca gayet bilgili ve donanımlı bir hekim. Nazımızı da çektiler niyazımı da. Operasyon gayet başarılı geçti ve korktuğum hiç bir senaryo gerçek olmadı. Elemanın biri klinikteki köpekler bekleyenlere saldıracak yazmış ama hiç alakası yok ikiside gelip kendisini sevdirdi bana. Kimse yokken kasaya yaklaşanlara da bekçilik güdüsüyle havlıyor ki bu normal 24 saat açık bir yer gece nöbet tutan bayan veterinerlerin de güvenliğini sağlıyorlar. Personel gayet hayvan sever. Ticarethane pahalı vs diye eleştirenler de kliniğin bulunduğu dükkanın kirasını biliyorlar mı acaba? en az 20bin TL diye düşünüyorum. Ben 5 çalışan saydım sırf maaşları nasıl ödenecek düşünüyor musunuz? Mahalle sokak arası klinikler tabi ki daha ucuz olabilir, Doktorların bıçak parası bile doktoruna göre değişkenlik gösterirken Veterinerler de de bu durum abest mi? Ben sizden razıyım, iyi ki tanıştık, artık başka yerde macera aramam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir