Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Diş Hekimi Bilgecan Bozkurt ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Diş Hekimi Bilgecan Bozkurt bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir diş hekimi kliniğidir. Bu klinikten hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz klinik detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Diş Hekimi Bilgecan Bozkurt Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Diş Hekimi Bilgecan Bozkurt  Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Diş Hekimi Bilgecan Bozkurt Doktorları , Diş Hekimi Bilgecan Bozkurt ,Diş Hekimi Bilgecan Bozkurt Nerede , Diş Hekimi Bilgecan Bozkurt Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres :Tufanpaşa, GÖÇYOLU, Turgut Özal Blv D:NO:90/B, 01510 Kozan/Adana

Telefon :05541930813

Şu anda açık

Salı09:00–17:00
Çarşamba09:00–17:00
Perşembe09:00–17:00
Cuma09:00–17:00
CumartesiKapalı
PazarKapalı
Pazartesi09:00–17:00

Diş Hekimi Bilgecan Bozkurt nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Diş Hekimi Bilgecan Bozkurt yorumları

Diş Hekimi Bilgecan Bozkurt şikayetleri

Muhammed Emin Aydogan – bir ay Önce

Annem normalde diş konusunda kaygıları olan bir kadındı ancak Bilge hanımın muayenesinden sonra fikri değişti. Hastalarına olan ilgisinden ötürü Hekimimize teşekkür eder başarılarının devamını dilerim 👍👏

Ali Aktaş – bir ay Önce

Temizlik ve hijyen açısından mükemmel bir kliniğe sahip olan hastayla nazik ve kibar ilgilenen nadide diş hekimi. Diş temizliği yaptırdım çok memnun kaldım. Herkesin gönül rahatlığıyla muayene olabileceği bir yer.

Efza Nur Ateş– bir ay Önce

Kendisinden ve yaptığı işten gayet memnunum. Bana yaptığı dolgularda gayet güzel ve kaliteli oldu .Hekimimize mesleğinin hakkını vermesinden ve müşterileriyle gayet kibar bir şekilde ilgilenmesi sen ötür teşekkürler(:

İsrafil Ersöz – 3 hafta Önce

Öncelikle Bilge hanıma çok teşekkür ederim.Bilge hanımın kliniğini inter üzerinden öğrendim ve ilk tercihim Bilge hanımın kliniği oldu.Kliniğe gittiğimde kendisinin ve asistanın hastalarına karşı ilgi ve yaklaşımları çok iyidi.Benim 11 tane dişimi ağrısız sızısız tedavisini yaptı ve hiç ummadığım dişlerimi kanal tedavisi ve dolgu ile sağlıklı duruma getirdi.Tedavi uygulandığında zamana bıraktım ve uzun süre geçmesine rağmen ağrı sızı olmadı.Kliniğin en güzel yanıda tedaviden belli bir zaman geçmesine rağmen hastalarını unutmayıp arayıp ağrı sızı olup olmadığını sormalarıydı.

Büşra Yüce – bir ay Önce

4.5 yıl önce ön dişime dolgu yapmıştı hala sağlam duruyor ve dolgu yapıldığı da hiç belli olmuyor çok başarılı bir çalışmaydı gerçekten teşekkür ederim

Ümit Kaymak – bir ay Önce

Tavsiye üzerine gittik, İşini çok iyi yapan bir hekim, annem ve kardeşimi götürdüm muazzam bir iş çıkardı adı gibi gayet bilge biri, güleryuzlu bir hanımefendi, hiç tereddüt etmeden gönül rahatlığı ile ziyarette bulunabilirsiniz.

Zeynep Gültekin – bir ay Önce

Ben yirmilik dişimi çektirmiştim diş temizliği de yaptırmıştım çok memnun kaldim teşekkür ederim hekim hanım 😊😊

Bünyamin Yüce – bir ay Önce

2 yıl önce azı dişime dolgu yapılmıştı hâlâ dolgumdan memnunum ailemde bilgecan hanımdan memnun dişlerim içinde teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir