Korusev Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Korusev Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Ayrancı, Şht. Mahir Turan Sk. 3/D, 06540 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 467 44 67

Hizmet Saatleri : 09.00-19.00

Korusev Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Korusev Veteriner Kliniği Yorumları

Korusev Veteriner Kliniği Şikayetleri

Selen Çetin-3 hafta önce

Levent Hoca başta olmak üzere tüm ekip harika. Gece saat kaç olursa olsun telefonlara bakan, evladınızla kendi evlatlarıymış gibi ilgilenen hekimler. Bu işi sadece ticari amaçla yapmıyorlar, gerçekten işlerini ve çocuklarımızı seviyorlar. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz, canınız onlara emanet.

Kardelen Sedef-5 ay önce

Çok ilgili ve alanında başarılı hekimler ❤️ Çok teşekkür ediyorum. Diğer veterinerler sokağa bırakmayı uyutmayı teklif ederken çocuğumuzu ( köpeğimizi ) iyileştirdiler. İşini severek yapan merhametini kaybetmemiş sayılı veterinerlerden.

bedia uzel-bir ay önce

Harika bir yer. Patili evladımı seve seve gönül rahatlığıyla muayene ettiriyorum. Levent Bey tam bir pati babası. 🙂 Çok kaliteli, nezih insanlar çalışıyor. Para için can dostlarımıza bakan öylesine bu işi yapan insanlarla kıyaslanamazlar. Her daim tercihim korusev 💕

Ali Öztürk-bir ay önce

Kediniz mi rahatsız? Hemen antibiyotik verelim. Bir yerinde kaşıntı, yara falan mı var? Avil merhem yazalım. İyi insan olmak iyi veteriner olmak değil malesef.

Cansu AYDIN-bir hafta önce

Korusev burada yazılanlari da teyit eder biçimdedir. Hayvanlara kâr amaçlı bakmayan, gerekmedikçe tedavi uygulamayan temiz ve ileri düzey kliniktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir