Kızılcahamam Devlet Hastanesi Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Kızılcahamam Devlet Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : İsmetpaşa, Akyüzler Cad No:1, 06890 Kızılcahamam/Ankara

Telefon : 0312 736 10 08

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Kızılcahamam Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Kızılcahamam Devlet Hastanesi Yorumları

Kızılcahamam Devlet Hastanesi Şikayetleri

Zehra-3 hafta önce

Oğlum saat 11.30 da covid testi verdi hâlâ çıkmadı daha yeni acil servisi aradık. Bi bayan çıktı, dinlemedi bile doğru düzgün e nabizinizi kontrol edeceksiniz gecmis olsun dedi ve yuzume kapatti. Konyadan gelmistik. Her anlamda geri kalmış bir hastane.

Sultan Er-3 ay önce

Annemin elinde uyuşukluk oldu, bu hastanenin nöroloji bölümüne gittik. ‘Önemli bir şey olsa tüm vücutta olurdu ‘dedi doktor hanım ‘sinir sıkışmasıdır’ dedi .Muayene etmedi bile .Geçmeyince GATA’ya gittiğimizde tetkikler sonucunda annemin beynine pıhtı attığını , inme indiğini öğrendik. Ne diyebilirim ki başka. Keşke bizi yönlendirseydi başka hastaneye o arada bekleyip vakit kaybetmemiş olurduk

Sude-3 hafta önce

Operatörleri ariyoruz cikmiyorlar. Hiç takip edilmiyor mu bu hastane anlayamadim. Ayrıca covid ciddi bir sağlık sorunu. Bu kadar bekletilmesi doğru değil.

Refik Yağmur-4 ay önce

Zevkimize gelmiyor hizmet bekliyoruz okuduğunuz,ettiğiniz yemine bağlı kalın istiyoruz Anlamadan kesin yargılamayın çünkü bu dünyada herkes adil insanca hoşgörülü davranılmasını ister

Rumeysa Kaya-bir ay önce

Calisan saglikcilar ilgililer,sehirdisindan geldim memnun kalarak tetkik yaptirip ayrildik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir