Kiraz Devlet Hastanesi İzmir’in Kiraz ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Kiraz Devlet Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Cumhuriyet Mah, Atatürk Bulvarı Kubilay Sk No:9, 35890 Kiraz/İzmir

Telefon : 0232 572 30 23

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Kiraz Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Kiraz Devlet Hastanesi Yorumları

Kiraz Devlet Hastanesi Şikayetleri

Ali ÖZTÜRK-7 ay önce

Personel ilgili, hasta memnuniyeti ön planda. Yemekler guzel. Otopark sorunu da yok

Sukru Kursan-4 yıl önce

arkadaşlar kiraz devlet hastanesi sağlam insanı hasta ederler neden diye sorakcak olursanız akşam saatlerinde eşimin doğum sancısı başladı hastaneye geldim kiraz devlet hastanesi büyüsün yeni hastane isteyelim hasta sayısı artsın diyerekten ama işler bizim düşümdüğümüz gibi olmadı. hastayı kabul ettiler dogumda ki hemşire doktoru aradı hastane yönetiminden şikayet etmeye başladi ben konuşmaları dinledim ve hemşire görüşmeden sonra bana dogru geldi hastayı ödemişe gönderiyoruz dedi eşim normal dogum yapıyordu zaten bunları dile getirdim aldıgım cevap beyefendi biz şu anda hastanede dogum yaptiramıyoruz oldu.sebebi ise hemşire hanimin rahatı bozulması böyle zihneyetlerden dolayı bırakın yeni hastane istemeyi elimizdeki hastaneyi kapatırlar. şu an Yeni ödemiş devlet hastanesindeyiz ALLAH in izniyle normalşekilde çocuğumuz oldu. kiraz daki hemşirelerin rahatı bozulmadı.

Eray ovacık-2 yıl önce

Acilde görev yapan Dr. Hatice hanım bilgi ve tecrubesi harkulade. Diger doktorlarımızda iyidir fakat herkes Hatice hanımdan memnun. Teşekkürler Hatice hanım.

Ceylan ÖZTÜRK-4 yıl önce

Allah düşürmesin, çok bilmiş çalışanları var. Kan alırken bile eldiven kullanmazlar.

hobu-2 yıl önce

Aşırı yetersiz imkanı olan ödemiş devlete gitsin ne yaptıkları belli değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir