Kınık Devlet Hastanesi İzmir’in Kınık ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Kınık Devlet Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Poyracık, Soma Cd No:24, 35990 Kınık/İzmir

Telefon : 0232 687 11 82

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Kınık Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Kınık Devlet Hastanesi Yorumları

Kınık Devlet Hastanesi Şikayetleri

Meltem Çekin-3 hafta önce

İlk yorumumu iki yıl önce yazmıştım, bugün o yorumu silip yeni yorum yapmak durumunda kaldım. Ne yazık ki verdiğim puanı değiştirmiyorum çünkü çok bir değişiklik yok.Dahiliye doktorunu ziyaret ettim kendisi çok güler yüzlü çok iyi bir doktor. Problem bazı hastane çalışanlarında ve bu problemin çözülmediğini düşünüyorum. Bugün yani 24.06.2022 öğleden sonra orada bulunan hasta kabul ve sekreter bölümündeki kişilerin muamelesi iki yıl önce gördüğümüz ile aynıydı. Hangi yetkinliklere sahip olduklarını tabi ki ben bilemem fakat sakince bir şey sormak ya da konuşmak pek mümkün olmuyor hakkımız olmayan bir triple karşı karşıya olmak beni şaşırttı. Hastalarla konuşurken çok sinirli fakat kendi aralarında muhabbet ederken neşeli ve güler yüzlü olmaları bana göre garip. Ayrıca giyim kuşam konusunda bir kural var mı bilemiyorum sonuçta devlet hastanesi fakat kimin hastane çalışanı olduğunu ayırt etmek oldukça güç. Herkes kötü bir gün geçirebilir ama çalıştığımız yerde insanlardan bunun acısınıçırabileceğimiz anlamına gelmemeli.

Doğan YAYDAR-bir yıl önce

Yeni açılan hastanede çoğu bölüm bulunuyor, yerel halkın ihtiyaçlarını görüyordur umarım.

fatma yaydar-bir yıl önce

İyi kadrosu ile temiz hastane

Yusuf Kabak-bir yıl önce

Genel olarak iyi ve güzel bir hastane

Bahattin Akdeniz-bir yıl önce

İnşaatında çalışmıştımBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir