Kent Hastanesi İzmir’in Karşıyaka ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Kent Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Cumhuriyet, 6626. Sk. NO:53, 35570 Karşıyaka/İzmir

Telefon : 182

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Kent Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Kent Hastanesi Yorumları

Kent Hastanesi Şikayetleri

Raziye Karaaslan-2 yıl önce

Hamileliğim süresince doktorum Orçun bey ile devam ettiğim hastaneden hiç memnun kalmayarak ayrıldım. Doktorum Orçun bey harika bir insan, onunla devam ettiğim için memnunum fakat hastane olarak asla ve asla tavsiye edeceğim yer değil. Doğum için 9 bin TL ye anlaştık fakat doğum sonrası bize çıkarılan fatura 16 bin TL oldu. Durumu defalarca sormamıza rağmen asla cevap alamadık ilgilsiz bir şekilde kaldık. Doktorun muayene esnasında kullanmış olduğu eldiven, ateş ölçme aleti kullanma gibi vs. Saçma sapan ücret yansıtılmıştır. Sonuç olarak hastane çıkışında toplam ödediğimiz para 16 bin TL oldu ve asla özel hastanede tedavi görme hizmeti almadık. Doktorum Orçun beyi kesinlikle tavsiye ederim, dediğim gibi kendisi mükemmel birisi ve cok ilgili bir insan ama hastane olarak düşünecekseniz kesinlikle gitmeyin derim.. insanları kandırmaktan başka birşey yapmıyorlar ve ilgisizler..

Nihat Öztürk-bir yıl önce

Hastanede ilgi ve hizmet çok güzeldi fakat benim için bir önemli nokta ben bu hastaneye sağlığım için dünyanı parasını veriyorum. Birde otopark için para alıyorlar bana göre okadar hastaneye para öde birde otoparka yani oraya gelirseniz girişte para çıkışta para ALLAH gözünüzü doyursun……

Gozde Gozman-2 ay önce

Hijyenik ve başarılı bir hastane

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir