Kavaklıdere Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Kavaklıdere Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Öveçler, Kabil Cd. No:45, 06460, 06460 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 440 10 50

Hizmet Saatleri : 09.00-20.00

Kavaklıdere Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Kavaklıdere Veteriner Kliniği Yorumları

Kavaklıdere Veteriner Kliniği Şikayetleri

Cansu Kaya-2 hafta önce

Ne tesadüfse 1 yıldızların hepsi aynı gün gelmiş… Fake yorumlara inanmayın arkadaşlar. Ümit hocamız bir tanedir. Kuşlarımı ondan başkasına emanet edemem.

İrem Şahin-bir ay önce

Arap bülbülü kanat tedavisi için geldik.Çok memnun kaldık.Hem bilgilendirme hemde tedavi olarak çok güzel ilgilenildi.

Yenal Duran-2 hafta önce

Ankara da nadir bulunan düzeyde uzmanlığa sahip hekimlere sahipler. Ümit Bey ve ekibine herşey için çok teşekkür ederim

BALAHUN ÇİFTEHAN-6 ay önce

Evimizin neşesi biricik kuşlarımız Ciklet, Lokum ve Bulut’un tek veteriner hekimi Ümit Hocadır. Üç muhabbet kuşumu da gözüm kapalı Ümit Bey’e emanet ederim. Her gidişimizde güler yüzlü ekip ve Ümit Hocamız bizi karşılar, kuşlarımızın tüm problemlerini ve tedavi süreçlerini tek tek açıklar ve çözümünü bulur. Bulut Kuşumuz yavruyken kanlı ishal oldu, hemen Ümit Hocamıza götürdük, yaklaşık 1 hafta klinikte kaldı. Minicik haliyle savaştı ve çok şükür minik kuşumuz sapasağlam. Ankara’da minik dostlarınızı gönül rahatlığı ile götürebilirsiniz. Çünkü onlar en iyisine emanetler. En iyisi de Kavaklıdere Veteriner Kliniği ve Ümit Hocadır 👏🏻👏🏻👏🏻 Her şey için teşekkür ediyorum.

Selinay-6 ay önce

Ümit Bey ve ekibine kuşumu eski sağlığına kavuşturdukları için buradan teşekkür ediyorum. Ankara’da kuş hastalıklarından anlayan tek veteriner hekim.Gönül rahatlığıyla canlarınızı emanet edebilirsiniz. Herkese tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir