Karşıyaka Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İzmir’in Karşıyaka İlçesinde hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili pek çok rahatsızlığın tedavisinin yapıldığı ve rutin kontrollerin gerçekleştirildiği bu sağlık kuruluşları alanında uzman hekimlerce yürütülen implant, gömülü diş, gülüş tasarımı, ortognatik cerrahi, çift çene cerrahisi, diş çekimi, kanal tedavisi , kök ucu ameliyatı ve diş beyazlatma gibi pek çok tedavi sonucu hastalarının rahatça gülümsemelerini sağlar. Tüm diş tedavilerinde uzman kadroları ve son teknolojik malzemeler gibi pek çok konuda ayrıntılı bilgi edinmek için Karşıyaka Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve gülüşlerinizi çoğaltabilirsiniz.


Adres : Demirköprü, 6178/2 Sk No:3, 35560 Karşıyaka/İzmir

Telefon : 444 3 543

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 08.00-16.30/ Hafta sonu: 24 saat açık

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yorumları

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Şikayetleri

Y Lee-3 ay önce

Devletin bir diş hastanesi bu kadar olabilir. Her türlü görgü, zeka, yaş seviyesinden insana hizmet etmek çok zor. Başarıyorlar. İlk randevu 182 den alınabildikten sonra işler rahatca rakip edilebiliyor. Artık randevusuzda danışmaya gelinebiliyor tabiki biraz şansa ihtiyacınız var. Kronik hasta çalışan tartışmalarını önleyecek adımlar, düzenlemeler yapılmış.

Batuhan Tekin-4 ay önce

Sadece muayene için gittim. Dt. Muammer bey çok güzel ilgilendi. Hatta tekrar randevu almama gerek kalmadan çürük dişimi de çekmiş oldu. Zaten genel olarak güzel bir çalışma sistemleri var. Ne röntgen sırası bekledim, ne muayene, ne de tedavi. İlk defa devletin diş sağlık merkezini bu kadar beğendim.

z.m.t tore-2 ay önce

30.04.2022 günü tatil günü idi, diş problemim sebebi ile acile gitmek durumunda kaldım. Nöbetçidiş hekimi beni tamamı ile başından savmak için elinden geleni yaptı. Geçici dolgu gibi bir maddeyi koydu, bir saat sonra koyduğu o madde yerinde yoktu bile. Hiç ilgilenmedi, benden sonra kimse yoktu hasta, hastaneden çıkıp karşı köşedeki pastaneye gidip kahvaltı yaptı. Nöbet böyle mi tutuluyor?

fatma öztürk-2 ay önce

Doktor S. Gökçe İnce hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır. Güler yüzlü ve işini severek yaptığı belli olan haliyle dişlerimi çok güzel tedavi etti. Merkezin temizliği de cabası.

Suat Göbekli-4 ay önce

Düzgün bir hastane haline gelmiş, eskiden böyle değildi, beğendim. Çalışanlar ve doktorlar çok insancıl özellikle gittiğim dr. Dördane öztürk 10 numara bir hekim, tadavim süresince, ilgisi insan olduğumu hissettirdi,, bu davranışını cevresindeki tüm hastanarına hissettirdiğini söyleyebilirin. Başarılarının devamını dilerim, hasta :suat ihsan göbekli. 👏👋

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir