Kalecik İlçe Devlet Hastanesi Ankara’nın Kalecik ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Kalecik İlçe Devlet Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Halitcevriaslangil, 26. Sk. no.1, 06870 Kalecik/Ankara

Telefon : 0312 857 25 23

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Kalecik İlçe Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Kalecik İlçe Devlet Hastanesi Yorumları

Kalecik İlçe Devlet Hastanesi Şikayetleri

Halil Demir-2 yıl önce

Geçen hafta annemi muayne ye götürdüm sadece tansiyon ölçecekler hemşireler doktor beyde duruma göre ilaç yazacak hemşireler ilgisiz bilgisiz bende koridordan izliyorum görev sorumluluğu yok hemşirelerde hastane yönetimi bunu görmüyormu . içeride lakayıt bir davranış hemşireler arasında

ismet yeniçelik-2 yıl önce

Yeni yer Halit cevri aslangil mah.Eski hastaneden tek farkı yeni binada Aile hekimliği,Acil ve Diş polikliniğinin bir arada olması.

ÖZTAN YASUN-4 yıl önce

Sevgili dostum Dr Mehmet Ali Sağlam başhekimliğin de bu hastanemizin geleceğinin çok ileri seviyelere götürüleceği kanısındayım.Eksiklik olarak değil sadece basit bir fikir olarak,web sayfasında bir hastanın başvurusu ile hastane de göreceği İşlemler tedaviler veya sevk edilirse hangi sebeplerden dolayı sevk işlemleri gibi bazı minik bilgiler verilebilir.Bir aile sağlık merkezi ile bir devlet hastanesi farkı uygun bir lisan ile anlatılabilir.Sonuçta hastaların bu hastaneye neden ve hangi şartlarda başvuracağı konusu aydınlığa kavuşur..Sevgili başhekimimiz başta olmak üzere tüm çalışanlara başarılar dilerim.ÖZTAN YASUN.

Yunus Alpaslan-5 yıl önce

Guzel sirin bir hastane ama calisanlar bilgisiz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir