Kahramankazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesi Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Kahramankazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Atatürk, Osmanlı Cd. No:10, 06980 Kahramankazan/Ankara

Telefon : 0312 814 14 14

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Kahramankazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Kahramankazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesi Yorumları

Kahramankazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesi Şikayetleri

Mahmut Tukenmez-bir ay önce

bütün doktorlara saygım sonsuzdur ama birisi hariç. nöroloji doktoru olan hülya hanım gerçekten doktor mu değil mi diye düşünüyorum. pandemi var diye hastalarını odasının kapısında bekletiyor içeri almıyor ama odasındaki koltuklara misafirlerini çağırıp beraber türk kahvesi içmeyi biliyorlar. annem bu doktora görünmüştü, yazdığı ilacı kullandı daha kötü oldu. şehir hastanesine gittik ordaki doktor sana bu ilacı kim yazdı diye sordu o da k.kazandaki nöroloji doktoru dedi. biraz daha kullansa ölüme bile götürüyormuş o ilaç. kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum. zaten gerekli mercilere şikayette bulundum. tekrar diyorum, bütün doktorlara saygı duyarım ama hastasına karşı saygılı olmayan, hastasını 3. sınıf vatandaş olarak gören bu doktor hanıma saygım yoktur.
serkan ekinci-bir ay önce

Bugün annem, babam ve abimle covid aşısının hatırlatma dozunu olmak için gittiğimiz saçma sapan sağlık sisteminin işlediği bir kamu kurumu. Randevu aldığım halde bane söylenen şu.. siz randevu alabiliyorsunuz ama bizde aşı yok!!!!!adama sormazlarmı bu çocuk oyunumu..burda kumdan kale mi yapıyoruz. Hadi ordannnn…

Mustafa Pehlivan-3 ay önce

Ankara’da hastanelerden randevu almak zor olduğu için gittim. Ankara’nın neredeyse bütün hastanelerine gitmişimdir bu kadar rezil bir hastane görmedim. Benim gittiğim bölüm için söyleyebilirim ki personel somurtkan doktor ukala. Sürekli emir vererek konuşuyor. Tahlil yazdı yarın ver gel diye. Çöpe atıp çıktım. Zaten hastane bomboş. Ne çalışmaktan ne de yatmaktan memnun oluyorlar. Bakanlık el atmalı.

canan can-4 ay önce

Devlet hastanesi merkezin 1 km batısına yeni binasına taşındı. Bina yeni, malzemeler yeni, sanırım Dr’larımız ve diğer çalışan sağlık ekibi son derece memnundur. İnsanlarımız sağlık çalışanlarının emeklerine değer verirlerse daha güzel ortamlar olacaktır.

Saliha Gürdal-bir hafta önce

Babam ve kizkardesim ameliyat oldu şehir hastanesi aylar sonrasına gün verdi burası 1 hafta içinde yaptı doktorlar gayet ilgiliydi hastane küçük ve eskiydi sanırım yeni bir yere taşınmış hemşireleri biraz daha güler yüzlü olursa gayet iyi bir hastane

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir