İzmir Özel Can Hastanesi İzmir’in Çiğli ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca İzmir Özel Can Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Ataşehir, 8019/16. Sk. No:18, 35630 Çiğli/İzmir

Telefon : 0232 715 40 00

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

İzmir Özel Can Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)İzmir Özel Can Hastanesi Yorumları

İzmir Özel Can Hastanesi Şikayetleri

Merve Yıldızbaş-3 ay önce

10 gün önce Can Hastanesi’nde normal doğum yaptım. Gebelik sürecimi de bu hastanede geçirdim. Doktorum Özden Varol’du. Doktor, hastane, doğum ekibi hepsi o kadar profesyoneldi ki. Çok memnun kaldım. Epilepsi hastasıyım ayrıca ilgi gösterdiler hep rahatlatma odakliydilar. Son 10 dakikaya kadar eşimle beraberdim. Tek kişilik oda da ailemle rahat bir şekilde kaldım. Temizlik personeli her zaman destekcimizdi. Akabinde çocuk doktoru Gamze Avcıyla tanıştık. Pasamiz onu çok sevdi. Gecenin 3unde bile gittiğimizde güler yüzlü çok cana yakindi. Çocuğumla çok güzel ilgilendi. Kısacası her şeyiyle çok çok memnun kaldık.

Merve G-3 hafta önce

dr seçimi sebebiyle hastanede yatış olmadan günübirlik bir operasyon geçirdim. sorun şu ki pandemi hastane için bitmiş operasyonumdan sadece 2 gün sonra covid pozitif oldum ve pandemi boyunca yakalanmamıştım. ameliyathaneden beni çıkaran hemşirelerin hiç birnde maske yoktu! bu korkunç hatanın bedelini umarım ben yada yakınlarım ödemez! bu hastane benm için bitmiştir

Güneş Kepir-3 hafta önce

tip1 diyabetli kardeşime dolu mesane ultrason çekilmesi için gittik ama saat 8.30’da randevu alınmasına ve telefonda daha geçe alınmayacağı teyit edilmesine rağmen 8.30’da daha doktor bile gelmedi. Kardeşimin şekeri düştü. Bir sonraki güne erteledik tekrar doktor gelmedi 8.37’de asistanına aratarak zorla getirttik. Dakikalar bizim için önemli, şekerimiz yine düştü. Madem saatinde orada olunmayacak insanları boşu boşuna o saatte çağırmayın. Çok rahat bir hastane kimin ne yaşadığı umurlarında bile değil.

Hakan A.-4 ay önce

Çok çok sorunlu bir laboratuvarı var. Daha önce iki arkadaşımızın çocuklarında test sonuçlarında hata oldu. Bizim de çocuğumuzun idrar kültüründe virüs bulundu. Bunun üzerine antibiyotik kullandı. Daha sonra tekrar test yapıldı. “Antibiyotik hiç fayda etmemiş, iğne kullanacak” dediler. Biz de iğne çok ağır bir iğne olduğu için başka bir laboratuvarda test verdik ve sonuç negatif çıktı. Doktorumuza sorduğumuzda negatif sonucu dikkate alacağız dedi. Bu nasıl bir sorumsuzluk! ya ben başka yere gitmeyip yaptırsaydim 10 aylık çocuğa o ağır iğneleri. Kesinlikle çevremde ne kadar giden varsa engelleyeceğim.

Ebru Uslu-3 ay önce

Özel sağlık sigortası ile işlem yapmak istediğinizde 2 saat bekleme süreniz olduğunu bilerek gitmelisiniz. Özel olup herşeye dünya para isterlerken ayrıca saatlerce de orda beklemenizi istiyorlar. Doktorlar devamlı ek ücret çıksın diye d vitamin serumu, ultrason gibi ücretli şeyler yazarak gönderiyor. İşlemeleri yapan kişilere laf söylemeye kalkmayın sakın sanki mahalle kavgası yapar gibi sizinle tartışıp müşteri memnuniyetini yerleşir ediyorlar. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir