İzmir KÇÜ Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İzmir’in Karabağlar ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca İzmir KÇÜ Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Basın Sitesi, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 35360 Karabağlar/İzmir

Telefon : 0232 243 43 43

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

İzmir KÇÜ Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)İzmir KÇÜ Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yorumları

İzmir KÇÜ Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Şikayetleri

Seda Gület-3 ay önce

Bugün Annem Seçim Topal’a Acil serviste bakan bakı biriminde görevli Asist. Dr. Furkan Balık bey gerçekten sadece bir doktor değil insancıl davranışlarıyla çok taktir ettik, gözlemlerim doğrultusunda sadece annem için değil tüm hastalara ayırt etmeksizin kendi yakını gibi davranması bizleri o psikoloji durumda dahi motive etmiş, tedavi yöntemi ile çok mutlu olduk, tabi ki aralarında mutlaka iyi doktor ve hemşireler de vardır, fakat bu hastaneye sadece ilk gelişim olmadı, keşke diyorum çünkü her çalışan bu doktoru örnek alması gerekir, bugüne kadar olumsuz yaşadıklarımı yazmadım, fakat olumlu ve işine sadakatla davranan birini yazmadan geçmek istemedim. Kensini buradan saygıyla selamlarım🙏 Siz yöneticilerinde olumsuz yaşanan durumları gözden geçirip doktor yada hemşire personel hiç fark etmez, Devletin bir birimi olarak personelerinize gerekirse puantaj uygulaması yaparak hem teşvik edici bir program hazırlayıp kalite yönetim sistemi dahilinde çalışmalarını, insanlara karşı daha hoşgörülü ve sevgi dolu çalışma yöntemi hazırlamanızı Başhekim Sayın Ali Gürbüz Bey’e ve Yönetim birimine konuyla ilgili çalışmaları için seslenmek isterim. Saygılarımla Seda Güner

Gulcin Baygun-bir hafta önce

Covid hastasi olarak 3gundur her sabah acil servisten giris yapıp kasinti ve cildte kizariklik sebebi ile gelip tahlil isteyip tahlil yapilmamasi Ama 4.gunun aksamina acil bolumden gorus yapip ordaki doktorun sizden tahlil isteyelim demesi cok komik değil mi:) birde manyak mi o doktor neden almamis sizden tahlil demesi meslektasina ayip kınıyorum.birde dalga gecer gibi yuzume bakalim ölümcül müsünüz degilmisiniz 1.5 saate anlariz denmesi Gercekten rezil bir hastane ilgisizlik saygisizlik hat safada Demek ki bir cok covid hastasi bu denli işini lakayıt içinde yapan doktorlar yuzunden can verdiler Yazık Dr.hilmi çanakkale (sabah acil ekibi) Dr.izgu basbekleyen(aksam acil ekibi )

ozden acikel-2 ay önce

Bir yada bir kaç doktor, sağlık çalışanı tarafından azar yedikten, tedavi edilmeden hastaneden ayrılmanız istendiğinde baş hekimi görmek gibi bir istekle gittiğiniz baş hekimlik önünde 6 güvenlikle karşılaşacaksınız. Baş hekim görmek nefir, TC vatandaşısın sen? Haddimizi bilmemiz gerek o insanüstü mükemmel varlığa dua yoluyla ulaşabilirsiniz. Öyle mükemmel bir ego, öyle mükemmel bir koruma hizmeti. Güvenlik tebrikler. Müthiş.

kayhan bey-4 ay önce

18 mart 2022 tarihinde ortopedi bölümüne randevulu hasta olarak geldim. Tam zamanında doktor kabul etti. Röntgen ve kan alma işlemleri hiç sıra olmadan hemen yapıldı. Cuma günü verdiğim analizlerin sonucu için salı günü gelmem söylendi. Hastane gibi hastane. Bir sorun yaşamadım. Biraz eski bina ama ben memnunum.

Eylül Arslan-bir hafta önce

Gece acil tarafındaki doktorlar covid hastasıyla resmen dalga geçtiler. Kadın kıpkırmızıydı cilt lekeleri vardı ama ilgilenmediler diğer hastalara da aynı şekilde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir