İzmir Eğitim Diş Hastanesi İzmir’in Konak ilçesinde hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili pek çok rahatsızlığın tedavisinin yapıldığı ve rutin kontrollerin gerçekleştirildiği bu sağlık kuruluşları alanında uzman hekimlerce yürütülen implant, gömülü diş, gülüş tasarımı, ortognatik cerrahi, çift çene cerrahisi, diş çekimi, kanal tedavisi , kök ucu ameliyatı ve diş beyazlatma gibi pek çok tedavi sonucu hastalarının rahatça gülümsemelerini sağlar. Tüm diş tedavilerinde uzman kadroları ve son teknolojik malzemeler gibi pek çok konuda ayrıntılı bilgi edinmek için İzmir Eğitim Diş Hastanesi bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve gülüşlerinizi çoğaltabilirsiniz.


Adres : Fevzi Paşa bulvarı akıncı mah.No:172/2, Basmane Garı, 35160 Konak/İzmir

Telefon : (0232) 441 81 81

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

İzmir Eğitim Diş Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)İzmir Eğitim Diş Hastanesi Yorumları

İzmir Eğitim Diş Hastanesi Şikayetleri

Tayfun Akturk-bir hafta önce

Kapıdan girdiğim andan çıktığım ana kadar tüm “Bayram görevlileri” ne çok teşekkür ederim. Diş Hekimi Kadir Bey ve yardımcılarından son derece memnun kaldım. Çok şükür ki Acil Tedavim için size gelmişim.

Mehmet Ali Kudatmış-3 ay önce

9 Mart 2022 tarihinde Ortodonti uzmanı Sezai Güven beye gittim.Alsancak Dişve Katip Çelebi diş bölümünde kurtarılması zor dediği dişimi kanal tedavisiyle kurtardı,mesleğinde bu kadar profesyonel olmasına rağmen,mütevazi,insalcıl bir doktora 52 yılık hayatımda ilk defa rastlıyorum.İlk önce röntgene yolladı.Kanal tedavimi yaptı.Sonra tekrar röntgene yolladı.Yaptıımız işi görelim dedi.Sonuçlara yanındaki doktor arkadaşıyla baktı.Yanındaki doktor ,iyi olmuş,sorun görünmüyor dedi.Çok küçük,bir fazlalık kalmış.Mükemmelini yapma şansımız varken,yaparım dedi.Tekrar oturdum,o minik fazlalığı da düzeltti.Tekrar röntgene yolladı.Filmi incelediğinde sonuç mükemmel çıkmıştı.Sonrasında dişlerim için yol haritası belirledi.protez konusunda uzman olan yan odadaki Alev Peker hanıma yönlendirdi.Dişlerim için kendi önerilerini de yazdı.Şimdi tedavime Alev Peker hanımla devam ediyorum.Kanal tedavisi konusunda,çevremde kim varsa tavsiye ediyorum.Katıldığım whatsapp gruplarında paylaşıyorum.Kendisine sonsuz teşekkür ederim.

UĞUR BAKİ-bir ay önce

02.06.2022 tarihinde Dr.Melih Murat Şirin beye muayene oldum kendisine çok teşekkür ederim.İlgili nazik işini severek ve güzel bir şekilde anlatarak benim diş sorunumla ilgilendi.Sizin gibi doktorlara çok ihtiyacımız var.Tesekkurler.

Huseyin Kocyigit- 3 ay önce

15:40 randevusu için gittiğim İzmir Eğitim Diş hastanesinde hekim röntgen çekilmesi gerekli ama röntgen kapandı yarın 9 da gelirsen bakabiliriz dedi ben de yarın gelemeyeceğim için röntgenden görevlilerinden bu gün çekebilir misiniz diye rica ettim. Röntgen görevlileri röntgenin kapalı olmadığını hekim giriş yapması gerektiğini söylediler tekrar hekimin odasına gittiğimde. Odadaki görevliler bu saatten sonra işlem olmaz, hekim çıkacak yarın gelmen gerekli denildi. Bu nasıl bir baştan savma anlamak mümkün değil

Hard Brutalci-2 ay önce

Hasıl bir yoğunluk var ise maşallah 5 aydır diş cerrahisinden randevu alamıyorum. Nasıl randevu alınıyor ise bilen filan varsa bi yol göstersin lütfen artık😱😱

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir