Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. İPEK VETERİNER KLİNİĞİ  ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. İPEK VETERİNER KLİNİĞİ de bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir. Bu klinikten hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz hastane detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan İPEK VETERİNER KLİNİĞİ  Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan İPEK VETERİNER KLİNİĞİ  Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. İPEK VETERİNER KLİNİĞİ  Doktorları , İPEK VETERİNER KLİNİĞİ ,İPEK VETERİNER KLİNİĞİ  Nerede ,İPEK VETERİNER KLİNİĞİ  Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres=Yeşiltepe, Kozan Cad. No:5, 01250 Sarıçam/Adana

Telefon=05326940433

Şu anda açık

Perşembe09:00–18:30
Cuma09:00–18:30
Cumartesi09:00–18:30
Pazar09:00–17:00
Pazartesi09:00–00:30
Salı09:00–20:30
Çarşamba09:00–18:00

Cevapsız Çağrı Aldıysanız Alo 182’yi Tuşlayabilirsiniz

İPEK VETERİNER KLİNİĞİ nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

İPEK VETERİNER KLİNİĞİ yorumları

İPEK VETERİNER KLİNİĞİ şikayetleri

Ahmet Önem – 2 ay Önce

Yavru kör bir kedi bulduğumu söyledim, sokak hayvanlarına göre tarifelerinin olup olmadığını sordum. Olmadığını (olması mecburiyken), param yoksa belediyeye götürmemi (belediyede hayvanın ölecegini kendisi de biliyor), 10 sene okuduğunu, dükkanlarına 120bin tllik makina aldığını, en fazla indirim yapacagini (dedigi fiyatin indirimle alakası yok) söyledi. Kimseye tavsiye etmiyorum, değer verdiğiniz canları yakın uzak demeden işinden önce insanlığı gelen kimselere götürün…

Faruk Yıdırım – 11 ay Önce

Öncelikle asistanı yok yaralı kediyi ben tuttum, 2. si herhangi bir operasyon yapılmadı. Yaraya fisfis sıkıldı ve 1 tane iğne yapıldı. 150₺ muayene ücreti aldılar. Bu kadar pahalı olduğunu bilseydim başka bir veterinere giderdim. Önermiyorum. Para tuzağı!!

Hüseyin Semih Mehli -3 yıl Önce

Sterillikten ve ilgiden tamamen uzak , evcil hayvanlarınızı uzak tutmanız gereken bir mekan. Tırnak kesme gibi basit bir olayda bile tamamen özensiz , hayvanın çamurlu tırnaklarını temizlemeden müdahale etmeye çalışıp , kanayan tırnağı batikon şişesinin dibinde kalan iki damla batikonla steril ettiğini sanan , ardından yere düşürdüğü ilacı köpeğin kanayan tırnağına boca eden bir hekime sahip.

Almınghty Meriç – 3yıl Önce

Senin gibi veteriner olmaz olsun. Hayvandan ne anlıyor nede bir şey hakkında bilgisi var. Hayvanınızı düşünüyorsanız götürmeyin zararlı çıkarsınız. İlaçlarıda bozuk çıktı..

Bilal Sarıboğa – 2 yıl Önce

KediME acı cektirerek iğne yaptı aksama kedim oldu şikayet edecem boleleri veterinerlik yapmamalı !!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir