Hospitadent Alanya Diş Hastanesi İlçesinde hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili pek çok rahatsızlığın tedavisinin yapıldığı ve rutin kontrollerin gerçekleştirildiği bu sağlık kuruluşları alanında uzman hekimlerce yürütülen implant, gömülü diş, gülüş tasarımı, ortognatik cerrahi, çift çene cerrahisi, diş çekimi,kanal tedavisi , kök ucu ameliyatı ve diş beyazlatma gibi pek çok tedavi sonucu hastalarının rahatça gülümsemelerini sağlar. Tüm diş tedavilerinde uzman kadroları ve son teknolojik malzemeler gibi pek çok konuda ayrıntılı bilgi edinmek için Hospitadent Alanya Diş Hastanesi bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve gülüşlerinizi çoğaltabilirsiniz.

Adres: Kadıpaşa Mahallesi Şevket tokuş Caddesi Cemal Sarıkadıoğlu Apt, D:No:61 Daire 2, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: 02425134951

Hizmet Saatleri: 09.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Hospitadent Alanya Diş Hastanesi Yol Tarifi:

Hospitadent Alanya Diş Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Hayriye – 2 ay önce

Muayene bittiği gibi yorumu hakeden bir poliklinik, ortam sizi hastalık havasından kesinlikle çıkaracak şekilde bir havaya sahip, çalışanlar ilgili ve güler yüzlü. Doktorumuz Cemil Can TAZE ise enerji dolu ve işini layıkı ile yapmaya oldukça özen gösteren bir doktor. Teşekkürler, kesinlikle dişçi arayanlara tavsiyemdir.

hakan akman – bir hafta önce

hospident Alanya diş hastanesinin her türlü vermiş olduğu hizmetten ve güler yüzlü personelinden son derece memnunum özellikle Dr cemilcan taze beye ilgi ve alakası dan çok memnunum teşekkür ediyorum kendisine.

Neli Atanasova – 6 ay önce

Holandadan arkadaşımın tavsiyesi üzerine burasını tercih ettim. İşlerinde okadar başarılı temiz ve profesyonel çalışıyorlar kelimelerle anlatilamaz. İşlemlerin sonunda sadece gulumsemem deil yuzum dahil değişti. Ben aşırı çok memnunum ve hersey için çok teşekkür ederim. Emeklerinize sağlık. Herkeze tavsiye ederim emin olun pişman olmayacaksınız. Teşekkürler… Rakibe..

Emine Atay Yakar – 5 ay önce

Kanal tedavi mi yapan Cemil Can bey’e çok teşekkür ederim kanal tedavim süresince hiçbir ağrı yada sorun yaşamadım Ali Bey ‘de ilgi ve alakası için teşekkür ederim.Güler yüzünüz ve ilginiz için teşekkürler Hospitadent ailesi

Yasemin Yüksel – 7 ay önce

Her detayı en ayrıntılı şekilde aşama aşama anlatarak, güler yüzleri ile işini severek yapan harika bir kadroya sahipler.En ufak bir sıkıntıda bile saatin bir önemi olmadan telefonla ulaşarak bilgi alabildiğim muhatap bulabildiğim için kendimi şanslı hissetiğim bir klinik.Hastası için gece klinik açan nasıl oldu diye meral edip arayan nadir doktorlardan Cemil Can Taze’ye ayrıca teşekkürlerimi sunumuyorum.Kendinizi güvende hissedeceğiniz tek adres🙏🥰

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir