Hoşdere Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Hoşdere Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Ayrancı, Hoşdere Cd. 41 / 7, 06540 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 426 17 79

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 09.00-19.00 / Cumartesi: 09.00-19.00 / Pazar: 11.00-16.00

Hoşdere Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Hoşdere Veteriner Kliniği Yorumları

Hoşdere Veteriner Kliniği Şikayetleri

Cansu AKKOYUNLU-9 ay önce

Gereksiz aşı yapıyorlar, sırf para için! Köpeğimin ateşi var enfeksiyonu var dediler 4-5 iğne yaptılar, travma geçirdi oğlum. Ertesi gün çıkan tahlil sonuçlarını gönderdiğimiz güvenilir veteriner dostumuz enfeksiyon gozukmedigini söyledi. Kan almak için damarı bulamayıp birsuru yerden delmeleri de cabası. Sonrasında tonla para isteyip fatura bile vermediler. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Özcan ONUR-9 ay önce

Enfeksiyon var diye 5kg köpeğe 10dan fazla enjeksiyon yapıldı kan alırken damarı bulamadılar kanattılar defalarca. Hiç memnun kalmadım asla tavsiye etmiyorum

Başak Başkan-7 ay önce

Fiyatlar diğer yerlere göre olması gerekenden çok yüksek. Sadece iç dış parazit aşısından piyasanın neredeyse iki katı kadar ücret aldılar. Yeterince ilgili değiller. Önermiyorum ve bir daha gitmeyi düşünmüyorum.

Haydar Ersan-bir yıl önce

Hayvanlarımı götürdüğüm bir klinik değil fakat o kadar saçma sapan yorumlar yapılmış ki yazmak zorunda kaldım. Bu yorumu da sırf onlara cevap olsun diye yapıyorum. Hiçbir klinik hayvana bilerek yanlış tedavi uygulamaz. Hiçbir hekim hayvana bilerek aşıyı yanlış vurmaz. Bugüne kadar sokak hayvanlarına yardım etmeyen bir veteriner görmedim. Fakat her veteriner kliniğinin açık kalabilmesi için verdiği hizmetin karşılığını para olarak az veya çok alması lazım. O yüzden hiçbir veterineri sokak hayvanlarından da para istiyor diye eleştiremezsiniz. Neticede hayvan veterinerin kapısına kendisi hastayım diye gelmiyor. O hayvanı sokaktan alıp getirecek vicdana sahip olmanız çok güzel. Ama keşke kliniğin de ayakta kalması için paraya ihtiyacı olduğuna da aynı vicdan ile bakabilseniz.

Erce Ucar-bir yıl önce

Süleyman Bey son derece ilgili, hayvan sever bir veteriner hekim. Ayrıca, daha öncesinde farklı veteriner hekimlerden de kendilerinin alanında yetkin bir hekim olduğu yönünde geribildirimler almıştık. Kedimizin yaşamış olduğu sağlık probleminde – belki de oldukça kaygılı olduğumuzdan gereğinden fazlaca yönelttiğimiz – tüm sorularımızı sıkılmadan yanıtladı ve uygulanan tedavi sonrasında oğlumuz yeniden sağlığına kavuştu. Minik dostlarınızı tereddüt etmeden emanet edebileceğiniz güvenilir bir klinik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir