Haymana Devlet Hastanesi Ankara’nın Haymana ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Haymana Devlet Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Seyran, 06860 Haymana/Ankara

Telefon : 0312 658 30 41

Hizmet Saatleri : 24 saat hizmet vermektedir.

Haymana Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Haymana Devlet Hastanesi Yorumları

Haymana Devlet Hastanesi Şikayetleri

DİLEK KÖKSAL-bir ay önce

Bugün, Uz. Dr. Mehmet Akif Baltacı Bey’in insan üstü bir çabayla elinden gelenin fazlasını yaptığına şahit oldum. Kendisine çoook teşekkür ediyorum, aynı zamanda kolaylıklar ve sabırlar diliyorum

Merve Kaya-3 yıl önce

Normalde 5 yıldızı hak ediyor fakat aşırı derecede yakıt kokusu hastayı baş ağrısından öldürüyor. Bu şartlarda orda ki insanlar yinede iyi hizmet veriyor. Üç gün hastanede kaldık. Tek sorun kaloriferlerin fuel oil ile yakılıyor olması bu hususta önlem alınmalı

Önder Demirezen-4 yıl önce

Hizmet duyarlılığına halen bu saat itibarı ile rastlamadım. 08.45 te poliklinik te olmamız istenmişken. Poliklinik te alım yok. Doktor yok.

Hikmet Sezer-3 yıl önce

Doktorlar ve çalışanlar iyi fakat hastanede düzensizlik var oda giderilirse gayet iyi olur

Ercan Ercan-5 yıl önce

İyilik. Varsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir