Harmoni Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Harmoni Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Sancak, Turan Güneş Blv. 47 B D:B, 06550 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 926 26 56

Hizmet Saatleri : 09.00-19.00

Harmoni Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)



Harmoni Veteriner Kliniği Yorumları

Harmoni Veteriner Kliniği Şikayetleri

Nurullah Yılanlı-2 ay önce

Hijyenik ve temizlik açısından 10 numaralar karamelime çok iyi davrandılar,çok ilgili ve her sorununuzda yanınızda olabilicek bir klinik.Gönül rahatlıyla gidebilirsiniz 😃

L. Tufan Erdogan-bir yıl önce

İlk kez Nalan’ımızın traşı için gittik. Mükemmel bir iş çıkarttılar. Yıllardır gittiğimiz önceki veteriner kliniğimizi ve veterinerlerimizi çok sevmemize rağmen, hem profesyonel yaklaşımları hem de yeni evimize yakınlığı nedeniyle Harmoni artık yeni kliniğimiz oldu.

Elif Muzaeva-bir yıl önce

Hanımefendi 150 tlye iç dış parazit satıyor 3 adet aldım 450 tuttu 500 tl verdim para üstümü vermedi. İsteyemedim de şaşkınım. Bir daha gidersem iki olsun.

Arzu Mesut-8 ay önce

Nimet Hanım ve ekibine çok teşekkür ederiz kaliteli ve güvenilir bir klinik ❤️🌸

Selahattin Ergin-2 yıl önce

gerek Niğmet hanım gerekse Ezgi hanımın hekimlikleri gerçekten çok iyi. Ankara’daki bir çok klinikte kedim ile sorun yaşadım. hem insanlıkları hemde hekimlik bilgileri çok iyi olan bu kliniği herkese tavsiye ederim. ücretlendirme konusunda da şeffaf ve dürüst bir şekilde davranan sayılı kliniklerden biri olduğunu söylemek isterim. herşey için teşekkürler. şuşi ve biz tedavi ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir